Zábava

Írsky republikánsky tím: Jack Byrne a Derrick Williams požadujú vzťahy so Slovenskom, Fínskom a Walesom Futbalové správy

Stephen Kenny pozval Jacka Byrna a Derricka Williamsa do svojho kádra írskych republikánov na barážový zápas Euro 2020 proti Slovensku, ako aj na zápasy Ligy národov s Walesom a Fínskom.

Byrne pôsobil v pôsobivej forme pre kapitánov Ligy Írska Shamrocka Roversa a A.C. v predkole Európskej ligy. Talllock zaujal, keď bol na vedľajšej koľaji pri prehre 2: 0 s Milánom.

Medzitým získal súhlas Blackburn’s Williams a bol pridaný do tímu ako jeden zo siedmich obrancov.

Vedúci muž Southamptonu Michael Obofemi opäť nemá miesto. Troy Barrow je vonku so zranením, zatiaľ čo Robbie Brady a period O’Dowa sú vypadnutí.

Tím sa stretne v nedeľu v Dubline a pred utorkovým odletom na Slovensko trénuje v Národnom tréningovom centre FAI v Abbottownu.

Film „The Boys in Green“ dúfa, že im prinesie sklamané septembrové scény v Bratislave, pretože sa dostane do finále play-off o Severné Írsko alebo Bosnu a Hercegovinu.3:50

Najdôležitejšie udalosti zápasu B4 skupiny Ligy národov UEFA medzi Írskou republikou a Fínskom minulý mesiac

Republikánsky tím Írska

Brankári
Darren Randolph (West Ham United), Guyom Kelleher (Liverpool), Mark Travers (Bournemouth).

Obrancov
Seamus Coleman (Everton), Matt Doherty (Tottenham Hotspur), Enda Stevens (Sheffield United), Dork Lenihan (Blackburn Rovers), Shane Duffy (Celtic, Brighton & Hove Albion v hosťovaní), Rovers).

Záložníci
Connor Hurrien (Aston Villa), James McCarthy (Crystal Palace), Harry Order (Nottingham Forest), Jeff Hendrick (Newcastle United), Alan Brown (Preston North End), Jason Molembi (Brighton & Howe), Job)), Robbie Brady (Burnley).

Vpred
Callum Robinson (West Bromwich Albion), Callum O’Dowda (Bristol City), James McLean (Stoke City), Aaron Connolly (Brighton & How Albion), David McColdrick (Sheffield United), Adam Ichton (n)).

READ  'The Diplomat' s 'Sweet Tooth' na #1 - Gold Derby

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close