Zábava

Zmysel pre vkus a módu sa zdedil po mojej matke: Pozri, nielen Kate a Meghan sú ikony

Že iba Kate a Meghan sú ikony z kráľovskej rodiny a inšpirujú ženy? Omyl!

Ženy v kráľovskej rodine boli vždy príkladom elegancie a uhladenosti. Anglická kráľovská rodina patrí medzi najsledovanejšie na svete, a tak sa nemôžeme čudovať, že Kate, Meghan, ale aj samotná kráľovná Alžbeta II. sú pod drobnohľadom verejnosti.

Sú ľudia, ktorí ich zbožňujú a chcú vedieť čo najviac o svojich životoch. Ženy z kráľovskej rodiny boli dlho inšpiráciou a snažíme sa kopírovať ich módne výtvory. Za povšimnutie však stoja nielen Kate a Meghan.

Princezné rastú do krásy

Španielska kráľovná Letizia má nezameniteľný štýl a zmysel pre módu a zdá sa, že jej dve dcéry Leonor a Sofia zdedili rovnako vynikajúci vkus.

Princezná Leonor a princezná Sofia počas osláv

Fotogaléria

Princezná Leonor a princezná Sofia počas osláv

Zdroj: Profimedia

V posledných dňoch sa Letizia a jej manžel, kráľ Felipe, zúčastnili oslavy osláv Dňa Španielska. Spoločnosť im po dlhom čase robili aj ich dve dcéry, 14-ročná Leonor a 13-ročná Sofia.

Bývalá novinárka a televízna moderátorka ikonu nezaprie a tentokrát doslova vyrazila dych. Opäť dokázala, že si potrpí na detaily a ani tentoraz v sebe nezaprela milovníčku ohnivej farby.

48-ročná Letizia bola pobúrená v červenom kabáte, pod ktorým mala bordové midi šaty a bola skutočne neprehliadnuteľná. Je zaujímavé, že rovnako ako Kate Middleton recykluje módu a už sme ju mohli vidieť v tomto kabáte od návrhára Felipe Varela.

Španielsky kráľ Felipe a kráľovná Letizia v sprievode svojich dcér počas Národného dňa v Španielsku

Fotogaléria

Španielsky kráľ Felipe a kráľovná Letizia v sprievode svojich dcér počas Národného dňa v Španielsku

Zdroj: Reuters

A po dlhom čase mohla verejnosť vidieť aj zdravotné sestry, ktoré nedávno strávili mimo verejných akcií, pretože situácia okolo pandémie koronavírusu nie je v Španielsku stále priaznivá. Celá rodina sa počas akcie dokonca chránila závesmi.

READ  FOTO Premena dcéry Angeliny Jolie: Zo Shiloh je chlapec!

Dievčatá pôsobili rovnako elegantne ako ich mama, ukázali však, že majú trochu iný vkus a každému sa páči niečo iné. 14-ročný Leonor si vybral sveter s trojštvrťovým rukávom a sukňu do pása po A, zatiaľ čo mladšia Sofia uprednostnila široké nohavice a bielu blúzku.

Chce sa priblížiť obyčajným ženám

V spoločnosti Letizia často vidíme rôzne vzory a farby, ale vždy vyzerá veľmi decentne a elegantne. Minimalizmus, elegancia a univerzálne kombinovateľné kúsky sú presne to, čo ju vystihuje najviac.

Kráľovná Letizia a kráľ Felipe so svojimi dcérami počas prázdnin

Fotogaléria

Kráľovná Letizia a kráľ Felipe so svojimi dcérami počas prázdnin

Zdroj: Profimedia

Ak čakáte, že kráľovná alebo jej dcéry si potrpia na drahé oblečenie a značky, mýlite sa. Mnoho kusov sa nosí opakovane a často sú z bežne dostupných obchodov.

Hlavné posolstvo jej šatníka je, že sa chce priblížiť svojim obyvateľom, pretože ani ona sa nenarodila s modrou krvou. Často je to vidieť v jednoduchých kombináciách nohavíc, sukní a blúzok, ktorými sa môžu inšpirovať bežné ženy.

Kráľovná Letizia je módnou inšpiráciou pre mnoho žien

Fotogaléria

Kráľovná Letizia je módnou inšpiráciou pre mnoho žien

Zdroj: Profimedia

Niekedy však môže prekvapiť výberom oblečenia. Nebojí sa ísť do odvážnejších kombinácií, ktoré v monarchii nie sú úplne bežné.

Zobraziť ďalšie fotografie tejto rodiny. Je viac ako jasné, že kráľovná je módna ikona a jej dve dcéry pôjdu v rovnakých šľapajach:

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close