Zábava

Jakub Kroner entra nel mondo oscuro de un famijerado pas mafioso slovaco mickey

– Si è conclusa la prima fase di represe di questo brutálne ambientato negli Anni 90. roky, inšpirované alla vera Stria del capo più temuto della Malavita Slovacca

Tento článok je dostupný v angličtine.

Mladý slovenský režisér Jakub Kroner dokončil prvú časť svojho najnovšieho celovečerného projektu, Mg. Croner sa preslávil prostredníctvom žánrových počinov láska A Bratislavský filma stál za celovečernou nevhodnou, animovanou komédiou pre dospelých Miestne filmy [+leggi anche:
trailer
scheda film
]
. Nedávno režíroval rom-coms Šťastný nový rok A A šťastný nový rok 2Stal sa kasovým trhákom (pozri novinky).

(l’articolo continua qui soto – inf. publicaria)

Kronerove rané filmy sa zameriavali na okraj spoločnosti. „Tento žáner je môjmu srdcu veľmi blízky. Mg Bola to pre mňa príležitosť nakrútiť film o antihrdinovi, bossovi organizovaného zločinu v 90. rokoch,“ hovorí režisér o svojom projekte, ktorý je inšpirovaný skutočnými udalosťami. Kombinácia žánrovej kinematografie a skutočných udalostí sa zdá byť víťaznou formulou, pokiaľ ide o produkciu lokálnych trhákov. Obrázky ako Únos [+leggi anche:
trailer
scheda film
]
A Šmejdi [+leggi anche:
trailer
scheda film
]
Dva takéto príklady sú: daň [+leggi anche:
recensione
trailer
intervista: Andrey Yermak
intervista: Peter Bebjak
scheda film
]
a nedávno, Mátyás Priklers moc (pozri novinky), ktorý mal premiéru na IFFR, úspešne putoval na medzinárodný festivalový okruh.

Mikuláš Černák Bol notoricky známou postavou slovenského zločineckého podsvetia v 90. rokoch. Zo skromných začiatkov sa stal mocným a obávaným mafiánskym bossom, známym svojou bezohľadnou taktikou a násilníckym správaním. Jeho dedičstvo je stále veľké v kriminálnej histórii krajiny a jeho zločiny sa stále vyšetrujú. Černák si odpykáva doživotný trest za rôzne trestné činy vrátane viacnásobných vrážd bývalých spolupracovníkov a rivalov.

Slovenský scenárista Miro Šifra – Autor úspešných kriminálnych programov, ako sú televízne seriály Potkany A ČervenáObrázok Červený kapitán [+leggi anche:
recensione
trailer
scheda film
]
A prísť svitanie (Pozri príspevok) a Teória pripútania (Pozri Správy) – Napísal scenár. Shifra si vec dôkladne preštudoval a konzultoval priamo s Černákom. Mg Zameriava sa na dôležitosť hlavného hrdinu a vodič autobusu z malej dedinky sa stáva vodcom najobávanejšej mafiánskej skupiny v krajine. Film bude thrillerom medzi životopisným filmom a skutočným zločinom. „Nechcel som z jeho osobnosti vytvárať kult a nechcel som jeho činy ospravedlňovať. Pristúpil som však k nemu bez posudzovania – pretože som chcel pochopiť, čo jeho príbeh hovorí o Slovensku, na ktorom som vyrastal.“ ,“ prezrádza spisovateľka.

READ  PRVÉ FOTKY z dovolenky! Rytmus a rodina odleteli k moru na „uzamknutie“!

Natáčanie bude pokračovať počas celého roka a uvedenie do domácich kín je predbežne stanovené na máj 2024. V hlavnej úlohe sa predstaví slovenský herec. Milan Ondrič (Nech je svetlo [+leggi anche:
recensione
trailer
intervista: Marko Škop
intervista: Milan Ondrík
scheda film
]
) vrátane hercov vrátane domácich hercov Dušan Cincota, Gregor Hološka, Michael Kubovič, Martin Nahálka, Anna Závorková, Rebeka Bolaková a veľa ďalších. „Príbeh Mikuláša Černáka, bývalého vodcu slovenského podsvetia, je neodmysliteľnou súčasťou histórie Slovenska 90. rokov. Boli to roky, keď sa schopnosť presadiť sa za každú cenu – v politike i mimo nej – stala synonymom úspech. Tí, ktorí sa dostali na vrchol nepoctivo, boli na Slovensku tri desaťročia obdivovaní. Stali sa ‚vzormi‘. Preto 90. roky Je dôležité o nich hovoriť, pretože hlboká kríza v dnešnej spoločnosti má svoje korene práve v týchto rokoch,“ hovorí slovenský výrobca Zuzana MistrykováLíder slovenskej výrobnej dekorácie Bubres.

Mg Produkovala a koprodukovala Mistryková pre Bubres Radovan Gerek (Regia Civitas Productions) a David Blumell (česká firma európska výroba) Slovenský audiovizuálny fond podporili projekt.

(l’articolo continua qui soto – inf. publicaria)

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close