Zábava

Jojka v šoku: Dve moderátorky Top Star oznámili tehotenstvo … Čo bude so šou?

Soňa Skoncová a jej partner Robo tvoria stabilný pár už dlhé roky, v marci 2019 pár oznámil svoje zásnuby. Teraz týchto sympatických milencov čaká ďalšia krásna kapitola života. Čoskoro sa stanú hrdými rodičmi, čo Soňa oznámila v nedeľu, pri zverejnení romantického záberu, kde ju partner drží na vypúlenom brušku.

Soňa Skoncová a jej partner Robo sa čoskoro stanú rodičmi

Zdroj: Instagram SS

Len o deň neskôr sa o rozruch postarala aj Alexandra Orviská. Čoskoro z nej bude dvojnásobná matka a porodí hokejistu Jaroslava Janusa. Soňa a Saša budú čoskoro na materskej dovolenke, aby sa mohli naplno venovať svojmu malému zázraku. To však logicky znamená, že bude potrebné dočasne zastaviť pracovné povinnosti.

Takto oznámila svoje tehotenstvo Alexandra Orviská
Jojka v šoku: Dve

Zdroj: Instagram AO

Budú mať zamotané hlavy, najmä v Jojke, kvôli šou Topstar. Konkoncová aj Orviská sú jej tváre, populárny formát zo zákulisia tak stratí dvoch moderátoriek. Preto sme zistili, čo ich momentálne čaká v televízii. Plány a zmeny sú však zjavne iba hudbou budúcnosti.

„Gratulujeme a prajeme veľa zdravia našim dvom moderátorkám Topstar – Saši Orviske a Soni Skoncovej. Obaja sa cítia dobre a pokračujú vo svojej moderátorskej práci. O akýchkoľvek zmenách budeme publikum včas informovať,“ Pre Topky to povedala hovorkyňa televízie Joj Lucia Kulihová.

READ  Festival krátkych filmov na Manhattane – Jeden deň, šesť kontinentov – City Hub Sydney

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close