Zábava

Julka z Extrémnych premien otvorene o druhom dieťati: Odpoveď lekára ju nepotešila! | Juliana Kužmová

Juliana Kužmová mala na začiatku predstavenia 140 kíl. Aj keď boli vzťahy medzi jej manželom a rodičmi na začiatku napäté, všetko sa vyriešilo na konci predstavenia. Extrémne premeny jej priniesli nielen nové telo, ale aj zmierenie.

Julka dnes žije plnohodnotný život a už si nevie predstaviť, ako mohla predtým fungovať. „Po roku transformácie som zistil veľa o sebe a svojej rodine. Viem, že sa na každého z nich môžem obrátiť a bezpodmienečne mi pomôžu. Tento rok mi dal veľa a dovolím si tvrdiť, že neurobil ‚ Neberiem si odo mňa nič okrem svojich kilogramov. Žijem svoj vysnívaný život s manželom a našim malým. Chodíme na výlety, spolu na bicykli. Ráno si len myslíme, že niekam ideme a len ideme . Nikdy som nebola taká aktívna a naozaj sa mi to páči, “prezradila mama.

TIP na článok: Milan je nový muž: Nepotrebuje pozornosť žien a dosiahol váhu, o ktorej sa mu ani nesnívalo!

Zatiaľ dvojica nemôže dať Tomášovi súrodenca

Aj keď Julka najviac túži po svojom druhom dieťati, a preto sa do šou prihlásila, lekár to stále neodporúča. „Keďže operácia bola náročným krokom a hojenie je stále vo vývoji, druhé dieťa sme zatiaľ nechali tak, a ani lekár ho zatiaľ neodporúča. Všetko, čo súviselo s operáciou, bolo pre mňa veľmi náročné.“ Pri niektorých cvičeniach stále cítim bolesť, takže som ešte nezačal s kalanetikou, čo ma veľmi mrzí. Ale na nový život som čakal 28 rokov, vydržím ešte pár týždňov. chcem ísť na plný plyn a nie s obmedzeniami, a samozrejme, ani tá koruna mi v tom nepomáha. Prioritou pre mňa je teraz Tomáško a naše spoločné aktívne trávenie voľného času. Extrémne premeny mi dali nové telo, ale moje dieťa čerstvá matka, ktorá urobí všetko pre to, aby sa už nikdy nemusela pozerať na svoje dieťa, ako sa samo hrá, pretože nevládze. Som pripravená na kalanetiku, doma mám celú miestnosť vybavenú cvičebným náradím, “dodala Juliana .

READ  Nové filmy: Divadlá, Streamerské služby ponúkajúce nové filmy

Julka je so svojím novým telom nadmieru spokojná. Prezrite si jej nové fotografie v galérii.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close