Zábava

K 100. narodeninám Betty Whiteovej sa uskutoční premietacia akcia

White, ktorý zomrel v piatok, oslávil 100 rokov 17. januára. Podľa tvorcov filmu „Betty White: 100 Years Young – A Birthday Celebration.“

„Naše srdcia sú dnes hlboko zarmútené smrťou Betty Whiteovej. Keď sme s ním v priebehu rokov spolupracovali, vyvinuli sme veľkú lásku a náklonnosť k Betty ako k človeku a ako skvelému zabávačovi,“ povedali filmári Steve Potsher a Mike Trinklein. Správa pre CNN. „Sme vďační každému za desaťročia radosti, ktoré nám dávala. Vždy hovorila ‚Betty je široká a má dve nohy. Je taká dlhá.“

Film skúma Whiteov život, jej každodenný život, jej prácu, jej koníčky doma a jej obhajobu zvierat. Bude sa premietať v 900 kinách po celej krajine prostredníctvom Pathom Events a najprv bude obsahovať živé zábery z Whiteovej skutočnej narodeninovej oslavy.

„Budeme pokračovať v našich plánoch premietať film 17. januára a dúfame, že náš film poskytne každému, kto ju miloval, spôsob, ako osláviť jej život – a užiť si, že sa z nej stane taký národný poklad,“ povedali Potsher a Drinklin.

Na programe boli priatelia s hviezdnym obsadením vrátane Ryan Reynolds, Tina Fey, Robert Redford, Lin Manuel-Miranda, Clint Eastwood, Morgan Freeman, Jay Leno, Carol Burnett, Craig Ferguson, Jimmy Kimmel, Valerie Bertinelli, James Corden, Wendy Malick a mnohí ďalší. zúčastniť sa ako prvý.

„Kto nemá rád párty?!? Ivan by bol skvelý!“ White uviedol vo vyhlásení pre CNN minulý týždeň.

READ  Spochybňuje popularita Shah Rukh Khan hinduistický nacionalizmus?

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close