šport

Kto je priateľ Any Konju Ivan Dolik?

Chorvátska tenistka Ana Konjuh v posledných rokoch výrazne pozdvihla svoju výkonnosť na okruhu WTA. Anine schopnosti nabrali veľký obrat, keď súťažila na juniorskom okruhu ITF a vyhrala juniorské tituly vo dvojhre aj vo štvorhre na Australian Open.

Jeho úspechy však spája blízky vzťah v živote, ktorý Chorvátovi rozkvitol aj mimo kurtov.

Ana Konju (kredit: Tennis Majors)

Talentovaná tenisová profesionálka podľa správ momentálne randí s Ivanom Dolicom z Bratislavy, ako uviedla na svojej facebookovej stránke.

Ivan Dolič je chorvátsky kanoista s dvoma veľkými úspechmi. Na majstrovstvách sveta v kanoistike na divokej vode získal dve seniorské medaily.

Pár však chýbal na sociálnych médiách alebo na Aninom účte Instagram, pretože jej priateľ Evan sa rozhodol vyhnúť verejnému účtu na sociálnych sieťach.

Ana Konju so svojím priateľom Ivanom Tolikom (kredit: Fabvox)
Ana Konju so svojím priateľom Ivanom Tolikom (kredit: Fabvox)

Najnovším pokusom Ana Konju bolo objaviť sa na grandslamovom šampionáte. Australian Open CircuitTam sa mu nepodarilo postaviť tábor v hlavnom ťahu šampionátu a po porážke ukončil svoje pátranie. Sophie Changová Vo finálovom kole kvalifikácie.

Kedy debutovala chorvátska tenistka Ana Konju?

Ana Konju mala počas svojej éry niekoľko skvelých rokov, keď súťažila na juniorskom okruhu ITF. Chorvát sa dostal na prvé miesto v januári 2013 po víťazstve juniorských titulov vo dvojhre a štvorhre na Australian Open.

Jeho honba za ziskom ďalšieho grandslamového titulu juniorov sa tým nezastavila a v roku 2014 vyhral. US Open Titul vo dvojhre.

Uprostred zisku dvoch grandslamových juniorských koruniek sa Ana v roku 2014 zamerala na súťaž na WTA Tour. V prvej stovke debutoval neskôr v októbri vo veku 16 rokov.

Tentoraz Chorvát dáva svoje šance a snaží sa získať trofej Lyon Open. Po vyradení Švajčiarky Simony Waltertovej vo finálovom kole sa úspešne prebojovala do osemfinále turnaja.

READ  Snowboardingová príležitosť a výnimočná kempingová turistika na Slovensku

Hoci Ana nebola nasadená na turnaji ATP Lyon Open v slávnom meste Lyon vo Francúzsku, teraz stojí pred šiestym nasadeným Mayerom Sheriffom, ktorý rozhodne o jej osude na turnaji.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close