šport

Lionel Messi požaduje okamžitý odchod z FC Barcelona

dnes 07:10
|

Argentínsky futbalista Lionel Messi chce údajne okamžite opustiť FC Barcelona. Informovala o tom novinárka Marcelo Bechler z portálu Esporte Interativo, ktorá bola v nedeľu informovaná zdrojom z bezprostrednej blízkosti 33-ročného kapitána blaugranas. Informátor povedal, že Messi nebol nikdy taký odhodlaný.

Gerard Pique

Prečítajte si tiež

Hanba a zlosť, FC Barcelona sa topí v hroznom rozpakoch. Pique hovory …

Nespokojnosť Messiho bola špekulovaná už dlhú dobu, určite by mal trpieť trpezlivosť po piatkovej strate vo štvrťfinále Ligy majstrov, keď bol Barcelona predbehnutý Bayern Mníchov 8: 2. Argentína údajne nechce peniaze, ale stratila dôvera v vedenie klubu a chýba jasný víťazný projekt. Jeho zmluva s Barcelou sa končí budúci rok.

V Katalánsku pracuje z mládežníckych kategórií, v roku 2001 prišiel na Akadémiu La Masia. Postupne sa vyvinul nielen do jedného z najlepších hráčov klubu, ale aj z histórie futbalu. Doteraz odohral 731 zápasov vo všetkých súťažiach a strelil 634 gólov. Je najlepším strelcom v histórii Barcelony, s ktorým vyhral desať ligových titulov, šesť národných pohárov a štyrikrát triumfoval v LM, naposledy pred piatimi rokmi.

Vedenie klubu oznámilo v nedeľu mimoriadne stretnutie, ktoré sa mohlo uskutočniť v pondelok. „Vedenie Blaugranas sa stretne začiatkom týždňa, tréner Quique Setien bude odvolaný a môže byť stanovený dátum prezidentských volieb.“ v nedeľu ohlásil katalánsky denník L’Esportiu. Na stretnutí sa hovorí aj o budúcnosti Messi alebo športového riaditeľa klubu, Eric Abidal.


Bývalý kapitán ruských futbalistov počas amatérskeho zápasu porazil rozhodcu:

READ  Obliekanie javorového listu doma

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close