šport

Daria Kasatkina sa schádza za víťazstvom Clevelandu

Najvyššia nasadená Ruska Daria Kasatkinaová zvíťazila v utorok v druhom kole tenisového turnaja v Clevelande nad Katie McNallyovou 2: 6, 6: 4, 6: 2.

Devätnásťročný McNally z regiónu Cincinnati vyhral za posledné dva týždne iba jeden z dvoch zápasov vo svojom domácom štáte. Minulý týždeň podľahla Ukrajine Dayane Yastremskej v prvom kole na pôde Mason v Ohiu a v nedeľu v Clevelande zdolala v prvom kole Annu Danilinu z Argentíny.

Štvrťfinálovou súperkou Kasatkiny je Magda Linette. Šieste nasadené Poľsko porazilo Češku Lindu Fruhirdovú 7-6 (2), 6-4.

Bieloruska Alexandra Sasnovičová postúpila do štvrťfinále, keď v Nersete zdolala piatu Nadiu Podrosku z Argentíny 6: 7 (7), 6: 4, 6: 4. Ďalší Sasnovicov súper bude víťazom v druhom polčase v utorok proti Rumunke Irine Pacovej a Slovensku Polone Herzogovej.

WTA Chicago Women Open

Ukrajinka Elena Svitolina, nasadená ako jednička, si bude musieť počkať na štvrťfinále v Chicagu po tom, ako ju prerušilo druhé kolo dažďa proti Francúzke Fione Ferro.

Svitolina a Faro vo štvrtok obnovia zápas 4-4 v prvom sete.

Tri zápasy druhého kola sa skončili skôr, ako prestal pršať. Siedma nasadená Christina Maladenovichová z Francúzska a Marta Kostyuková z ôsmej nasadenej Ukrajiny vyhrali rovný set. Postúpila aj Ruska Wala Kracheva, keď Rumunka Ana Boctonová odstúpila pre problém s teplom 7-5, 3-1.

-Médiá na úrovni poľa

Daria Kasatkina sa schádza za víťazstvom Clevelandu

Odkaz na zdroj Daria Kasatkina sa schádza za víťazstvom Clevelandu

READ  Záložník „najvyšší na zozname vlkov“ - agent „dostal priame informácie“ od klubových skautov

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Check Also
Close
Back to top button
Close
Close