Hlavné správy

Loď Avalon Waterways má na Slovensku názov: Travel Weekly

Bratislava, Slovensko – Avalon Waterways víta novú Obleková loď V rámci svojho námorníctva.

Avalon View tu v utorok pokrstila jeho bohyňa, korešpondentka vysielania Meredith Vieira.

Ceremoniál sa konal na brehu Dunaja, kde sa 75 hostí zišlo, aby si pozreli tradíciu rozbíjania fľaše šampanského (alebo v tomto prípade lokálne vyrobeného slovenského sektu) na prove novej lode.

Vieira, bývalý redaktor ABC „The View“, zaželal lodi veľa šťastia a aby jej budúce plavby prebehli hladko, než prestrihol a poctil lano, za ktoré Johann Hubbert uvoľnil exkluzívnu fľašu.

„Nech sa všetci na jej palube bezpečne plavia s očami doširoka otvorenými za zázrakmi, ktoré na ňu čakajú. A aké príhodné meno: teraz ťa volám Avalon View. Vyhraďte si nejaký čas na to, aby ste si to užili,“ povedala Vieira v poslednej sérií. podpis show. „Urobte si čas a vychutnajte si výhľad.“

Avalon View je 14. apartmán luxusnej riečnej plavby.

Pam Hofi, ktorá bola 8. apríla vymenovaná za predsedníčku Avalon Waterways, bola povýšená zo svojej predchádzajúcej pozície generálnej riaditeľky spoločnosti River Cruise Line s tým, že krstná mama Avalon View bola zjavná Veera.

„Ako významná televízna novinárka, výkonná producentka a televízna moderátorka nám Meredith Vieira poskytla jedinečný, intímny a osobný pohľad na svoj život – a životy nespočetných ďalších – s jedinečným rozprávaním príbehov a súcitnými rozhovormi. A mimoriadnu schopnosť spájať s ľuďmi, ktorých stretáva,“ povedal. „Sme radi, že môžeme oslavovať Meredith a jej mnohé úspechy. Dnes nás považuje za bohyne a pomenúva Avalon View.“

Hoci sú všetky lode Avalon Waterways Suite postavené podobne, existujú určité rozdiely, ktoré odlišujú lode. Avalon View bol napríklad prvý z apartmánov, ktorý mal namiesto balkóna s nerezovými zábradliami presklený balkón.

READ  Prehľad demokracie: Poľsko obviňuje EÚ z „hybridnej vojny“, Maďarsko požaduje víťazstvo

Avalon View poputuje po Dunaji v rokoch 2022 a 2023.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close