Svet

„Mám ťa ešte raz udrieť?“: Študent dá facku učiteľovi, keď sa spolužiaci v triede nahlas smejú

Americký stredoškolák bol obvinený z toho, že v triede dal facku svojej učiteľke. Video z útoku sa šíri na sociálnych sieťach.

Incident sa stal na strednej škole Parkland v meste Winston-Salem v Severnej Karolíne. Študent, identifikovaný len ako neplnoletý, bol podľa polície obvinený v dvoch prípadoch zavádzania vládneho úradníka a v jednom prípade z oznamovania vyhrážok. New York Post Správa.

Vo virálnom videu je vidieť, ako tínedžerka – v sivej mikine s kapucňou a sivých nohaviciach – slovne napáda učiteľku a potom ju poriadne fackuje. Najšokujúcejšie však je, že akademika útok neodradil.

„Myslíš, že sa ma to aj tak dotklo,“ pokojne odpovedal neznámy učiteľ, ktorý sedel so skríženými nohami na stoličke.

Aj po prvom údere zostala učiteľka v triede ticho. Avšak: „Chceš, aby som ťa znova udrel?“ Študent sa na to nepýtal.

„To nechcem,“ odpovedala učiteľka, kým ju znova udrel, tentoraz z pravej strany, pričom jej vrazil pohár do tváre.

„Fk mýliš sa, čo budeš robiť, stále seď na tej stoličke, lebo si ab***h. Nikto neprišiel, dal si facku,“ povedal študent a urazil učiteľa. „B***h, vráť sa k učeniu,“ povedal

Video zachytené jedným zo študentov tiež ukazuje situáciu v triede a ostatných študentov počuť, ako sa smejú na fackovaní učiteľa počas útoku.

Dozorca školského obvodu v oblasti vydal vyhlásenie, v ktorom odsúdil správanie študenta WXII.

Reklama

„Toto správanie nebude tolerované. V školách okresu Winston-Salem/Forsyth nie je kedykoľvek prijateľné, aby študenti vložili ruky do rúk učiteľa,“ povedala Tricia McManus, superintendentka škôl okresu Winston-Salem/Forsyth.

Dodal: „Momentálne sa zameriavam na to, aby sa o našu učiteľku postaralo a aby dostala podporu, ktorú potrebuje na zvládnutie trvalých následkov tohto incidentu.“

READ  Zimbabwe: Jinarah prezerá mýto v miestnej mene

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close