Hlavné správy

Manažér Írska do 19 rokov povolal do dvojzápasu Slovenska päť nových tvárí

Manažér Írska do 19 rokov Tom Mohan vymenoval päť nových tvárí vo svojom 22-člennom kádri na priateľský dvojzápas proti Slovensku.

Bývalá dvojica Crumlin United Rhys Brennan a Ryan Kelly, teraz v Bohemians a Shamrock Rovers, a Lewis Brady z West Bromu, Killian Geillos z Drogheda United a potenciálny kandidát St Patrick's Athletic Adam Deans, všetci mali svoje prvé volanie na tejto úrovni.

Z 22 je 13 hráčov momentálne v kluboch League of Ireland.

Keďže Írsko vypadlo z tohtoročných letných majstrovstiev Európy, Mohan sa už pripravuje na budúcu sezónu.

Asistent hlavného trénera a legenda Shelbourne Mick Neville povedal: „Tieto zápasy sú skvelou príležitosťou pre hráčov, ktorí môžu hrať budúci rok a ukázať nám kvalitu, ktorú majú proti tvrdému súperovi.

„Je to príležitosť pre niektorých starších chlapcov ukázať kvalitu, ktorú majú v tíme Jima Crawforda do 21 rokov, takže to budú dva dôležité zápasy pre rozvoj hráčov.“

Freddie Turley, momentálne na hosťovaní u Braya Wanderersa z Shamrock Rovers, je stále vhodný pre novú kampaň, ktorá začína na jeseň.

Povedal: „Sme sklamaní, že sme sa nekvalifikovali v prvej fáze, ale hráči sú stále nadšení, že budú reprezentovať Írsko a keď si oblečú dres, budú pripravení hrať.“

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close