Zábava

Markízy Markízy po finále Farmy: Vzbura … TOTO bolo nefér, dôveryhodnosť šou na nule!

Po dlhých štyroch mesiacoch sa poľnohospodárske dobrodružstvo skončilo v piatok večer. Po týždni plnom bojov sa vo veľkom finále ocitla najlepšia trojica – Lukáš Stanislav, Henrich Kuľko a Xénia Gregušová. Poslednému a najdôležitejšiemu duelu však predchádzalo semifinále, kde sa okrem spomínaných farmárov ocitli aj Vladislav Nikolajev a Erik Zahorjan.

No zatiaľ čo prvý z nich vyzeral férovo, druhý nemal ani možnosť bojovať. Za posledných pár rokov dala Markíza exfarmárom privilégium posunúť do finále súťažiaceho, o ktorom si myslia, že si zaslúži najviac – presne to teraz urobil Lukáš. S aktuálnou sériou však prišla aj novinka. O tom, kto si nezaslúži povýšenie, mohli rozhodnúť aj bývalí bojovníci.


Oddelenie milovníkov markízy. Dráma sa skončila … Zmierenie priamo pred kamerami!


A žiadne prekvapenie sa v tomto prípade nestalo. Erik od začiatku patril k najmenej obľúbeným farmárom, viackrát bol sluhom, viackrát bol v dueli … A jeho neobľúbenosť sa prejavila aj na tejto voľbe. Zahorjan nemohol v dueli bojovať o postup do finále, ale exfarmári ho pred začiatkom semifinále odpísali.

A divákom sa to absolútne nepáčilo. Aj tí, ktorí Erika nemilovali, usúdili, že išlo o absolútne nefér krok tvorcov. Na markizáckom profile na Facebooku sa začali hromadiť sklamavé komentáre divákov, ktorí sa zhodli na tom, že semifinále je nespravodlivé. Aj po tejto epizóde sa rozhodli, že dôveryhodnosť predstavení je nulová.

Erik Zahorjan po rozhodnutí exfarmárov skončil pred bránami semifinále.

Zdroj: TV MARKÍZA

„Koľko nespravodlivosti. Nikdy sa bývalých farmárov nepýtali, koho nechcú ísť do finále, pretože to bola totálna somarina. A bolo vopred jasné, že v tomto Erik prehrá a Markíza ukázala, že sa im nakoniec podarilo vystreliť ho. Musel normálne bojovať s trojkou a malo sa rozhodnúť, “ napísal jeden z vytočených divákov.

„Farmu sledujem už niekoľko rokov, ale včera si ma úplne sklamal. Viem, že Erik je tvrdý oriešok, ale zbaviť sa ho týmto spôsobom bolo pod úrovňou. Nemal ani možnosť pípnuť. Mali ste ho nechať bojovať a nechať to na osud toho, kto zvíťazí. A nie je v poriadku sa toho zbaviť. Normálne mi bolo toho chlapca ľúto. “ pokračovalo.

„Neuveriteľná arogancia výroby. Vyhodiť človeka, ktorý by za iných okolností pravdepodobne zvíťazil. Takže o tom, kto sa dostane von, rozhodujú exfarmári, že? Takže ak bol Erik v každom dueli od začiatku Farmy, znamená to, že vylúčil by ich kopu a títo ľudia ním porazení by mali rozhodnúť o jeho ďalšom postupe? “ spýtal sa ďalší divák.

„Dôveryhodnosť tejto šou je po tejto sérii na čísle 0.“ Po týchto reakciách je zrejmé, že táto zmena pravidiel nebola najšťastnejšou voľbou. Je to však hra, a preto ju treba brať športovo.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close