Svet

Meghan Markle, princ Harry „zúrivý“ nad kráľom Charlesom, posledným krokom kráľovskej rodiny

Meghan Markle, princ Harry „zúrivý“ nad kráľom Charlesom, posledným krokom kráľovskej rodiny

Buckinghamský palác v piatok oznámil zmierenie medzi krstnou mamou princa Williama a čiernou Britkou, ktorej sa opakovane pýtali, odkiaľ „naozaj“ je.

Podľa správ bola zakladateľka charitatívnej organizácie Sistah Space Ngozi Fulani grilovaná Susan Husseyovou na recepcii v paláci 29. novembra, pričom poprela, že je Britka.

Po tom, čo Fulani odhalil výmenu, Lady Hussey (83) odstúpila zo svojej úlohy spolubývajúcej Camilly, kráľovnej manželky, manželky kráľa Charlesa.

Teraz sa Fulani a Hussey stretli v piatok v Buckinghamskom paláci a v spoločnom vyhlásení zverejnenom kráľovskými úradníkmi sa uvádza, že je „plné dobrej vôle a porozumenia“.

Hussey ponúkol svoje „úprimné ospravedlnenie“ a sľúbil, že sa dozvie viac o rasových náladách, ktoré sú s tým spojené, zatiaľ čo Fulani prijal ospravedlnenie „uvedomujúc si, že nešlo o žiadnu zlomyseľnosť“.

Kráľ Charles, Camilla a ďalší členovia kráľovskej rodiny sú „potešení, že obe strany dosiahli toto vítané rozhodnutie“.

Spor vypukol len niekoľko dní predtým, ako princ Harry a Meghan Markle odhalili nové obvinenia z rasizmu v rodine vo svojom dokumentárnom seriáli Netflix.

Teraz, podľa správy Kuriérska poštaTento krok Harryho a Meghan rozzúril a dvojica požadovala od kráľovskej rodiny ospravedlnenie, pričom palác označil za „dvojitý meter“.

Podľa The Sunday TimesRodičia Archieho a Lilibet sú „pobúrení“ po tom, čo palácoví pomocníci zorganizovali stretnutie s Fulanim.

READ  Minister obrony USA: Putin ma zdolność bojową, zatakować Ukrainę

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close