Zábava

Mníchovský film Up! víta svojich prvých účastníkov

– V novozavedenom mentoringovom a rezidenčnom programe sa predstaví šesť filmárov z Kamerunu, Nemecka, Indie, Slovinska, Švajčiarska a Ukrajiny.

Prvý mníchovský film Up! Účastníci (l-r, predný rad): Cyril Raingo, Loic Hoby, Lana Brager, Erek Brehmer, Pratik Thackeray a Anastasia Krupa

Oznámené počas filmového festivalu v Cannes 2021 (pozri správy), Mníchovský film Up!, sa začal osemmesačný mentoringový a rezidenčný program. Slovenska Pop Up Film Residency je exkluzívnym kreatívnym partnerom a projekt je spoločnou iniciatívou s HFF München Filmová škola v Mníchove A to Filmový festival Munchan.

(Článok pokračuje nižšie – Obchodné informácie)

Mníchovský film Up! Navrhnuté na podporu až šiestich filmárov – študentov alebo absolventov filmových škôl – pri ich profesionálnych celovečerných debutoch. Ponúka prispôsobený program špeciálne navrhnutý tak, aby vyhovoval ich špecifickým potrebám. Počas trvania programu bude každý filmár trénovať Matúš TarrasS najlepšími mentormi z odvetvia.

Prvé vydanie začína dnes 17. novembra 2021 v 40. ročníkuTh Filmschulefest Munich a prehliadka sa skončí budúci rok, opäť v Mníchove, počas nadchádzajúceho Filmfest Munchen. V nasledujúcich mesiacoch sa uskutoční séria online konzultácií.

Účastníci prvýkrát predstavia svoje projekty, poskytnú a prijmú spätnú väzbu a zapoja sa do spolupráce s kolegami z filmového priemyslu. Už na tomto stretnutí si vymenia nápady Christoph KronerMunchan, umelecký riaditeľ Filmfestu a Teodora Ana Mihairiaditeľ Občianske právo [+see also:
film review
trailer
interview: Teodora Ana Mihai
film profile
]
. Je dôležité poznamenať, že každý účastník bude mať prospech z Pop Up Film Residency naplánovaný na marec 2022. Hostiteľmi týchto rezidencií je rumunský producent. Ada Solomonoválitovský výrobca Marija Raskude a palestínsky režisér-producent Mu’ad Alayan.

Účastníci prvého ročníka mníchovského Film Up! Oni sú:

Lana BragerTmavá hlava (Slovinsko)
Filmová škola: AGRFT Ľubľana

READ  [VIDEO] Tomáš Soosek z West Hamu pokračuje v bodovacej forme

Erec BrehmerĽahkosť a hmotnosť (Nemecko)
Filmová škola: HFF Mníchov

Anastasia KrupaSezóna samovrážd žien (Ukrajina)
Filmová škola: Kyjevská univerzita Karpenka-Garyho

Loic HobieMilovník kryptomien (Švajčiarsko/Francúzsko)
Filmová škola: Ecole de la Cité

Serial Raingoidem si pre teba (Kamerun)
Filmová škola: Doc Nomad’s Master

Pratik TagarePolnočné jedlo (India)
Filmová škola: Satyajit Ray Film and Television Institute (SRFTI)

Pokiaľ ide o predchádzajúce práce účastníkov, Lana Bragerkrátky Ottawa V roku 2021 sa stal semifinalistom ceny Študentskej akadémie. Erec BrehmerAbsolventský obrázok z La Palma [+see also:
trailer
film profile
]
Distribuované v nemeckých kinách a teraz dostupné na Netflixe, Anastasia Krupa Spoluautor Šimon Moskovskývlastnosť chryzantémový deň (vo fáze postprodukcie), Loic HobiePosledný krátky film Život je pod zemou mala premiéru tento rok v Locarne, Serial Raingo Vyštudovala dokumentárnu tvorbu a v roku 2018 prišla do Mníchova na DOK.network Africa Residency. Pratik Tagare Videl som jeho študentský film rok deň Minulý rok bol vybraný na Filmschulefest v Mníchove.

(Článok pokračuje nižšie – Obchodné informácie)

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close