Hlavné správy

Na súpisku mužského národného tímu USA v roku 2024 bolo vypísaných deväť hráčov

Mikey Eyssimont (Littleton, Colorado/Tampa Bay Lightning), Kevin Hayes (Dorchester, Massachusetts/St. Louis Blues), Ryan Leonard (Amherst, Massachusetts/Boston College), Brock Nelson (Warroad, Minnesota/New York Islanders) a Will Smith (Lexington, Mass./Boston College) Bluelinery sú pridanými priekopníkmi. Matúš Gesell (Bloomfield Hills, Mich./St. Louis Blues), Michael Kesselring (New Hampton, NH/Arizona Coyotes) a Jeff Petry (Ann Arbor, Mich./Detroit Red Wings), so sieťovým strážcom Trey Augustine (South Lyon, Mich./Michigan State University) sú tiež súčasťou tímu USA.

Pre úplný zoznam kliknite sem.

USA momentálne trénujú tu v Bratislave, kde v utorok (7.5.) odohrajú prípravný zápas proti Slovensku a v stredu (8.5.) odcestujú do Ostravy na sedem zápasov predkola na svetovom šampionáte, ktorý sa začne v piatok (5. 8). 10) Proti Švédsku.

Poznámky: Dylan LarkinPredtým ohlásený ako súčasť tímu USA, nemohol súťažiť pre zranenie … USA skončili na minuloročných majstrovstvách sveta štvrté a prvýkrát vyhrali svojich prvých osem zápasov na majstrovstvách sveta mužov … Tím USA skončil. Najlepší štyria skončili na siedmich z posledných 10 majstrovstiev sveta mužov so štyrmi bronzovými medailami.

READ  Slováci sú v diskusii zákonodarcov proti dohode o obrane s USA

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close