Hlavné správy

PFL v Nove po celej Českej republike a na Slovensku

Liga profesionálnych bojovníkov (PFL) zmiešaných bojových umení (MMA) pokračuje v najnovšej dohode o mediálnych právach a oznámila dohodu s komerčnou televíziou TV Nova v Českej republike a na Slovensku.

Vďaka tejto dohode sa TV Nova stáva exkluzívnym partnerom vysielacích práv PFL na týchto dvoch trhoch pre sezóny 2024 a 2025.

Dohoda sa vzťahuje na sezónu PFL aj na fungovanie bývalého rivala Bellator na MMA, ktorý PFL prevzala koncom minulého roka.

Okrem živého programovania bude na vyžiadanie k dispozícii aj opakovaný a zvýraznený obsah.

Senior Vice President International James Frewin povedal: „Professional Fighters League s potešením oznamuje naše partnerstvo s TV Nova a prinášame najlepšiu MMA akciu fanúšikom v Českej republike a na Slovensku. Keďže PFL neustále rastie ako globálny líder MMA, náš pokrytie svetovej triedy pre fanúšikov v týchto regiónoch Sme hrdí na to, že vám môžeme predstaviť akciu od legendárnych bojovníkov, ktorú musíte vidieť.

Už vo februári PFL uzavrela nové dohody o právach s DirecTV v Japonsku a Latinskej Amerike.

DirecTV je naďalej exkluzívnym partnerom PFL v celej Latinskej Amerike, vrátane trhov ako Argentína, Čile, Kolumbia, Ekvádor, Peru a Uruguaj. Nezahŕňa však Brazíliu a Mexiko.

READ  4 cesty zo škaredej straty Slovenska do Fínska

V januári sa medzitým liga dohodla na spojení so streamovacou službou DAZN vo Francúzsku.

Nova medzitým súhlasila s dohodou s vrcholnou motoristickou Formulou 1.

Remíza sa začne v Bahrajne 2. marca v sezóne 2024.Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close