Technológie

Náhodné: Perfektná grafika Pokémonov nie je ex … oh

Obrázok: Pokemon Company

Pokémon Hry v priebehu rokov zohrali značnú časť kritiky, najmä pokiaľ ide o ich zábery. Zdá sa, že takáto kritika časom pribúda Pokémonské legendy: Arcius, Pokémonský meč a štítA ešte nedávno oznámené Pokémon Scarlet & Violet Každý dostane od fanúšikov výraznú vrúcnosť vo svojom grafickom štýle.

No, používateľ Twitteru @pokeyugami Vytvorila to, o čom veríme, že je to najdokonalejšia realizácia 3D hry Pokémon, akú sme kedy videli. ிpokeyugami vytvoril akýsi efekt tieňovania buniek a vytvoril zmes starého a nového pomocou umeleckého štýlu dizajnéra pokémonov Kena Sukimoriho.

To je krásne, však? Tu považujeme za otázne prostredie Viridiánsky prales Pokémon červený a modrý, S tvormi spoločnými pre konkrétnu oblasť – ako je pikachu, izbová rastlina a húsenica – všetky sa túlajú po okolí. Je pravda, že v niektorých oblastiach to nie je detailné, ako je zrejmé biele pozadie, ale hlavný hrdina vyzerá neuveriteľne!

Game Freak, žiaľ, nikdy nemal možnosť vybrať si takýto štýl pre svoje hlavné hry Pokémon, ale stále môžeme snívať. Je však jasné, že panel pomaly, ale isto chytá 3D zábery, Scarlet & Violet je miestami nádherná!

Čo si myslíte o tu zobrazenom umeleckom štýle? Chcete, aby hry Pokémon boli takéto? Dajte nám vedieť!

READ  "Môj nádor nezmizne, ale som vďačný, že som nažive."

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close