Technológie

Zobrazuje sa Baldurova brána 3

Aj keď je Baldur’s Gate 3 v Early Access takmer tri roky, stále nám nedal Baldur’s Gate. Mesto, ktoré tejto sérii dáva meno, bude pri jej spustení v auguste veľkým miestom v celej hre a dnes vývojári Laurion predviedli svoju fantastickú novú modernú podobu. Od čias tvorby hier Balder’s Gate na BioWare Infinity Engine prešlo dlhú cestu. Presvedčte sa sami v traileri nižšie.

„V meste sme strávili trikrát, štyrikrát viac úsilia, ako sme pôvodne plánovali, no vo výsledku je ten pocit z chôdze tam úžasný,“ povedal kreatívny riaditeľ Sven Vinke. „Takže vec, ktorá ma najviac vydesila, keď sme začali robiť túto hru, sa zmenila na niečo, na čo som naozaj hrdý.“

Larian hovorí, že je to problémové mesto, kde vidíte dôsledky toho, čo ste urobili, a postavy a príbehy, na ktoré ste narazili.

„A veľká vec je, že ak sa tak rozhodnete, môžete byť ďalšou zlou vecou, ​​ktorá sa mestu stane,“ povedal bývalý podredaktor RPS (a súčasný hlavný autor BG3) Adam Smith vo svojom najlepšom videu oblečenom v Max Payne 3. cosplay. „Môžete prísť a povedať si: „Toto miesto je v plameňoch“ a potom ho môžete poliať benzínom.“

Baldur’s Gate 3 sa má naplno spustiť 31. augusta. Dokonca aj v skoršom prístupe by sme povedali, že ide o jedno z najlepších RPG, ktoré sa momentálne dá hrať. V tomto bode, mysli, počkám si na hotovú hru sám.

Zverejnenie: Ahoj Adam! Bývalá prispievateľka Emily Gera píše o Baldur’s Gate 3.


NotE3 a Summer Game Fest 2023 sú v plnom prúde – pozrite si všetko v našom centre E3 2023, ako aj vybrané najdôležitejšie momenty v našom aktuálnom živom blogu E3 a Summer Game Fest.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close