šport

Najdrahší obranca letí do problémov: VIDEO Maguire je hotový v chlade, proces bude pokračovať

Kapitán Manchester United bol obvinený, spolu s dvoma ďalšími ľuďmi, v prípade útoku a pokusu o úplatkárstvo

Atény – futbalový kapitán Manchester United, Harry Maguire, bol prepustený z väzby dva dni po jeho zatknutí kvôli stretu na ostrove Mykonos. 27-ročný obhajca, ktorý čelí obvineniu z napadnutia a pokusu o úplatkárstvo, bude súdený celkovo.

Grécke orgány informovali o prepustení anglického sklápača a uviedli, že on a ďalší dvaja obvinení Briti sa nemusia zúčastňovať utorkového súdu a môžu sa vrátiť domov. Najdrahší obhajca na svete je vo väzbe od štvrtka po tom, čo sa dostal do konfliktu s ostatnými turistami na Mykonose a potom zaútočil na intervenujúcu políciu.

Súd bude prebiehať v utorok

Grécke orgány naplánovali na utorok súdne pojednávanie s anglickým futbalistom Harrym Maguireom. Kapitán Manchester United bol obvinený spolu s ďalšími dvoma ľuďmi v prípade napadnutia a pokusu o úplatkárstvo. Prokurátor už bol vypočúvaný.

Maguire odišiel na dovolenku po odstránení United v semifinále Európskej ligy. V ňom, napriek prevahe a niekoľkým veľkým šanci, anglický tím prehral 1: 2 s neskorším víťazom súťaže v Seville. V Premier League obsadil tretie miesto tréner trénera Ole Gunnar Solskjaer. United vstúpi do novej sezóny v polovici septembra.


Tagy: Manchester United Harry Maguire

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka priemernej ligy

zdroj:
CTK, TASR
foto:
Športová koláž – SITA / AP / Michael Varaklas / Giorgos Solaris; TASR / AP / Oli Scarff; Video: YouTube / Sky News

READ  Sprievodca zápasom: FC Dallas vs Inter Miami CF

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close