šport

Najnižšie skóre mala India, Austrália vyhrala za dva a pol dňa »Techno Codex

Indický kriketový tím pod vedením Virata Kohliho čelil najhorším rozpakom, zatiaľ čo skóre v teste kleslo na 36, ​​pričom v úvodnom sobotňajšom dennom a nočnom teste zvíťazila Austrália o osem bránok za dva a pol dňa. Na ihrisku neboli žiadni duchovia, ale Josh Hazleut (5-3-8-5) a Patrick Cummins (10.2-4-21-4) predviedli najkvalitnejší rozsah trhlín, ktorého dopad bol pri troch pokusoch ešte ďalekozraký. Predchádzajúce najnižšie skóre Indie bolo 42 na turnaji Lord’s proti Anglicku v roku 1974, ktorý je v indickom kriketovom jazyku známy ako „leto 42“.

Sobota bola najnižším skóre v krátkej histórii celkových testov T / N a celkovo piatym najnižším skóre. Ľahký cieľ 90 behov dosiahli domáci v 21 prenosoch bez väčších problémov. V ľahkej stíhačke stratili iba Matthewa Wadea (33) a Marnusa Lapusakneho (6) a v tomto postupe zaznamenal päťdesiat zvyšujúci sebavedomie Joe Burns (51). India prehrala tri po sebe idúce testy za tri dni s dvoma zápasmi na Novom Zélande začiatkom tohto roka. Aby toho nebolo málo pre divákov, séria crackerov hviezd Mohammad Shami sa skončí zranením zápästia na krátkej lopte Pat Cumminsa, ktoré by mohlo viesť k zlomenine. Šámí nemohol pokračovať a indická smena bola 36 za 9 za 21,2 prenosu. Ľudia ako Sunil Gavaskar a zosnulý Ajit Wadekar už dávno nosili veci toho anglického leta, jedného z najhorších v rokoch indického kriketu.

Teraz bude nahradené „letom 36“. Môžete to nazvať paradoxne, ale rovnako ako Gavaskar, aj moderná doba ako Virat Kohli bude mať vo svojej tradícii túto nevyhnutnú históriu, deň, keď človek nikdy nedokáže zistiť, čo nie je v poriadku. V jednom okamihu bola India znížená na 26 za 8, čo sa rovnalo najnižšiemu skóre testu (Nový Zéland vs. Anglicko 26), ale hranica Hanumy Vihari im pomohla vyhnúť sa vstupu na temnejšie stránky kriketovej histórie. Indické pálkovanie bolo úplne odhalené zvláštnym odrazom vytvoreným austrálskymi rýchlymi hráčmi, ktorí hodili každú loptu do mimo stredného kanála. V neopísateľnom poklese padli najhorší indickí netopiere ako deväť ihiel, pričom ani jeden nedosiahol dvojciferné hodnoty. Keď bol nočný strážca Jaspreet Bhumra (2) vonku na prvom konci, Haaslut a Cummins (10.2-4-21-4) skutočne zničili turistov a spôsobili im trvalé škody. Podobne dopadli aj Mayank Agarwal (9), Sadeshwar Pujara (0) a Ajinkya Rahane (0). Všetky zmeny boli takmer identické, v uhle, ktorý nútil pálkarov dusiť sa, a ešte o niečo viac.

READ  Correa vs Molkan Live Streaming a predpovede na French Open 2022

Odvrátili tieň, ktorý za pahýle vytiahol hrany z Tima Payna. Kohli (4) bol prekonaný spôsobom, akým sa v roku 2014 dostal z Anglicka, pokúsil sa rozbehnúť dodávku na piatom pni a bol uväznený v rokline. Celkovo indickí netopieri zrazu nedokázali oživiť ihrisko extra odskokom. Obaja austrálski rýchli nadhadzovači nepomohli hosťujúcim netopierom s loptami, ktoré museli hrať, a s intenzívnou defenzívnou mentalitou, ktorú si priniesli z prvej zmeny. Testovací zápas v hodinovej hre sa nikdy dramaticky nezmenil, ako sa to stalo v sobotu v Adelaide Oval. Najhoršie je, že to ovplyvní výkon nasledujúceho testovacieho zápasu v MCG, ktorý sa uskutoční 26. decembra, a netreba zabúdať na to, že na Kohliho nebude vidieť, pretože je na otcovskej dovolenke. Čakajúci kapitán Ajinkya Rahane je v zlej forme už veľmi dlho a niekto by rád zľavil svoje storočie pred útokom Západnej Indie v stredoveku. Útoky na Južnú Afriku doma nie sú ani to najlepšie v podnikaní.

Viera Prithviraja Shawa sa mieša v technike aj v prístupe. Mayang Agarwal, s jemnou technikou proti výraznému spätnému zdvihu a dodávkam navyše, bude mať problémy aj s jeho úlohou. Obranné odpaly Sadeshwar Pujara si v roku 2018 počínali lepšie, ale Shane Warne tentoraz počas komentára poukázal na neschopnosť zvrátiť štrajk, ktorá sa zvykne zamotávať. Dejiskom testovacieho kriketu bolo 43 zo 160 lôpt, ale nedostatok behov v prvých dvoch sekciách sa vrátil naspäť, aby India poriadne zasiahla. Poradie 4, 9, 2, 0, 4, 0, 8, 4, 0, 4 a 1 na bodovacom lístku zoradí fanúšikov, ale tento tím na dlhé trate.

Posuňte sa nadol a prečítajte si ďalšie správy

Spoznajte všetky najnovšie veci športové správy A aktualizácie tu. Stiahnite si tiež nové záložné pole Android A iOS Aplikácie na získanie najnovších aktualizácií.

Mid-Day je teraz v telegrame. Kliknite sem a pripojte sa k nášmu kanálu (idmiddayinfomedialtd) A buďte informovaní o najnovších správach

Tento príbeh bol získaný od agentúr pre výživu syndikátov tretích strán. Spoločnosť Noon neprijíma žiadnu zodpovednosť ani zodpovednosť za spoľahlivosť, autenticitu, autenticitu a údaje v texte. Mid-Day Management / Mid-Day.com si vyhradzuje plné právo z akéhokoľvek dôvodu upravovať, mazať alebo odstraňovať obsah (bez predchádzajúceho upozornenia) podľa vlastného uváženia.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close