šport

Narodeniny fiaska Exfarmar Hrmovej: Skoro sa vrátila!

Narodeniny sú časom, keď máme iné želania alebo robíme zaujímavé rozhodnutia. Pre bývalú farmárku Jana Hrmovú sa narodeninové ráno stalo dňom, keď chcela vo svojom živote začať novú etapu. Pár dní predtým hľadala na Instagrame osobného trénera, pretože chcela pravidelne školiť.

Zdroj: Instagram JH

Dnes je zrejmé, že našla trénerku a práve v deň, keď mala 26 rokov, išla pod prvým dohľadom na prvé cvičenie. „Prvýkrát som trénoval s trénerom a povedala som jej, že môj stav je nula a že sme od začiatku museli ísť pomaly. Ona: dobre, skvele, poďme sa zahriať. – musela som ísť na toaletu na chladnú podlahu a vydychovať to asi 5 minút, pretože som si myslela, že sa zrútim, zvraciam, „ opísala svoju prvú skúsenú brunetka.

Dodala, že sa po tomto slabom výkone hanbila za seba, takže pokračovala a podľa svojho vlastného odhadu cvičila asi 17 minút. „A potom som to vydychoval 20 minút. Myslel som, že sa zrútim a zvraciam. Potom som bol naozaj chorý a asi hodinu som sa zrútil, ale tých 20 minút bolo naozaj kritických,“ Jana povedala, nevediac, či to bola chyba náročného trénera alebo jej takmer nulový stav. „Neviem, ale bolo to hrozné. Potom som prišiel domov a dve hodiny som spal z únavy. Takto začali moje narodeniny,“ uzavrel príbeh prvého tréningu. Možno sa časom zlepší a vydrží s cvičením.

Jana Hrmová

Zdroj: Instagram JH

READ  Typy extraligy: DVTK Miškovec - Dukla Trenčín 2: 3

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Check Also
Close
Back to top button
Close
Close