Zábava

Neočakávaná FOTO slovenskej herečky: Tehotná a … KOMPLETNE BARE!

Monika Horváthová z jojkárskeho seriálu Pravá tvár je tehotná so svojou priateľkou Dominik. S týmto sa vyrovnala už počas prvého tehotenstva, keď nemala vzťah so svojim úradujúcim kolegom Matejom Marušinom, biologickým otcom svojej dcéry.

Skutočnosť, že s Dominikom zakladá rodinu, sa prejavila koncom júna, keď sa herečka chválila tehotnými fotografiami na sociálnej sieti Instagram. Oblečená v bielej košeli hrdo ukázala svoje brucho.

Je zrejmé, že počas fotografovania sa však urobilo odvážnejších záberov. A Monika dostala dokonca odvahu publikovať jednu z nich. V tzv. Príbehu sa na jej profile objavila fotografia, v ktorej naozaj nič nemá. A okrem jej brucha sa zdá, že tehotenstvo nemá žiadny vplyv na jej postavu.

Neočakávaná FOTO slovenskej herečky:

Zdroj: Instagram MH / Michal Hudec

„S nahotou som sa už stretol počas rôznych inscenácií / počas natáčania, v divadle /. Je neoddeliteľnou súčasťou každého z nás a má tiež svoje miesto v umení. Vždy mi záleží na tom, aby som mal bod a bol skutočne estetickým zážitkom. časom som stál nahý pred objektívom Michala Hudca a musím povedať, že som jej nikdy nedal hlbší význam ako v súčasnosti. Koniec koncov, čo by mohlo byť estetickejšie ako nahé ženské telo, ktoré dieťa nosí pod jeho srdcom? Nebojím sa vám ukázať tú krásu, pretože viem, že aj v tomto prípade je to nádherné umenie, “ napísala herečku na fotografiu.

READ  Slovenská Petra Vlová získala celkový titul na svetovom pohári v lyžovaní

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close