Zábava

Známa speváčka zverejnila FOTO a … Vypuklo úplné šialenstvo!

Taylor Swift sa narodila 13. decembra 1989. Má mladšieho brata Austina, ktorý sa živí ako herec. Od malička sa zaujímala o kone a country hudbu. Istý čas súťažila na jazdeckých predstaveniach a navštevovala hodiny spevu a tanca na Broadwayi.

Taylor Swift ako malé dievčatko.

Zdroj: Instagram

Asi málokoho prekvapí, že počas puberty a dospievania vystupovala na rôznych menších podujatiach a vyhrávala rôzne talentové súťaže. Taylor bola veľmi ambiciózna. Škola bola jedným z unitárov. Zároveň hádam využila každú príležitosť, aby predviedla svoj talent.

V roku 2006 vydala prvý album Taylor Swift. Dnes ich má celkovo deväť: Zároveň sa môže pochváliť mnohými oceneniami a patrí k najpredávanejším umelcom všetkých čias. V roku 2015 sa stala najmladšou ženou, ktorá sa kedy dostala na zoznam 100 najvplyvnejších žien sveta Forbes.

Čo sa týka súkromia, Taylor randila s niekoľkými slávnymi mužmi. Môžeme spomenúť Zac Efron, John Mayer, Joe Jonas, Taylor Lautner, Jake Gyllenhaal alebo Eddie Redmayne.

Súčasným partnerom slávneho speváka je britský herec Joe Alwyn. Dvojica tvorí pár od leta 2016 a v týchto dňoch sa špekuluje na sociálnych sieťach a v médiách, že svoju lásku tajne spečatili svadbou. Fotografia, ktorú Taylor zverejnila na sociálnych sieťach, spôsobila šialenstvo. Vyzerá na ňom ako nevesta. Kráska špekulácie a špekulácie nekomentovala. Priatelia a členovia rodiny z páru sa tiež nechcú vyjadrovať.

Fanúšikovia však majú vo svojich teóriách jasno. Swift vložila do svojich piesní kúsok seba a vždy boli osobné. Album, ktorý vydala v týchto dňoch, sa volá Evermore. „Vôbec by ma neprekvapilo, keby nám jedného dňa povedala, že je vydatá a potajomky porodila dieťa menom Willow, čo je názov prvej piesne na albume,“ je jednou z mnohých reakcií.

READ  „Nemohol som spať ani jesť, kým som nevyšiel“

Touto fotografiou spôsobila Taylor Swift na sociálnych sieťach úplné šialenstvo.
Taylor Swift

Zdroj: Instagram

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close