Zábava

Stranger Things Season 5 bude tematickým vyvrcholením všetkých predchádzajúcich sezón

Tvorcovia Stranger Things Matt a Rose Duffer tvrdia, že ich cieľom je mať v piatej a poslednej sezóne „zo všetkého trochu“.

Nahlásené od Rozmanitosť, Duffer Brothers sa pripojili k režisérovi Shawnovi Levymu a hviezdam seriálu Calebovi McLaughlinovi, Priah Ferguson, Jamie Campbell Bower, Joseph Quinn, Eduardo Franco a virtuálnej Millie Bobby Brown v nedeľnej večernej panelovej diskusii FYC. Na podujatí kreatívny tím stojaci za hitom Netflix poskytol prvé rady o tom, čo môžu fanúšikovia očakávať od veľmi očakávanej piatej sezóny show.

Na otázku, či posledná sezóna prinesie nejaké nové hororové legendy alebo popkultúrne odkazy, Rose povedala, že piatu sériu považujú za „vyvrcholenie všetkých sezón“ s „trochu zo všetkého“ z minulosti. Poznamenal, že 3. sezóna bola „veľká letná blockbuster sezóna s veľkými monštrami“, zatiaľ čo 4. séria bola „psychologický horor“, no teraz sa snažia „vrátiť na začiatok“.

Pripustil, že tón 5. sezóny bude podobný tónu prvej sezóny, ale že posledná skupina epizód bude „viac zosúladená“ so štvrtou sezónou. 4. séria údajne stála 30 miliónov dolárov za epizódu, čo z nej robí jednu z najdrahších sezón v histórii – no zároveň sa stala prvou sériou Netflixu v angličtine, ktorá prekonala 1 miliardu hodín.

Matt a Ross predtým naznačili, že piata sezóna nebude ani zďaleka taká dlhá ako 13-hodinová séria 4, pretože deti budú menej pripravené byť „vtiahnutý do nadprirodzeného tajomstva“. Neočakáva sa však, že emocionálne stávky utrpia v krátkej sezóne, pretože tím FYC odhalil, že niektorí vedúci pracovníci Netflixu boli v slzách počas dvojhodinového zápasu poslednej sezóny.

„Akokoľvek je Supernatural dôležité, teraz máme veľa postáv a väčšina z nich je stále nažive,“ povedal Ross na podujatí v nedeľu večer. „Je dôležité uzavrieť tieto oblúky, pretože tieto postavy od 1. série veľmi vyrástli.“ Ide teda o balans medzi tým, že im dáme čas na dokončenie ich charakterových oblúkov a zviazaním týchto voľných koncov a vykonaním našich posledných odhalení. „

READ  Slovenský líder stanovil rámec pre predčasné referendum po páde vlády

Netflix nedávno odhalil, že prvá epizóda poslednej sezóny má názov „Chapter One: The Crawl“. Očakáva sa, že premiéra klesne v rovnaký deň ako všetky ostatné epizódy (alebo aspoň) namiesto prechodu na týždenné vydania, aj keď stojí za zmienku, že Stranger Things 4 je rozdelený do dvoch sérií vydaní. Opäť túžba.

Adele Angers-Range je nezávislá spisovateľka zábavy pre IGN. Sledujte ju na Twitteri.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close