šport

NHL: Ostrá kritika fanúšikov Boston Bruins na Charovi a Halákovi

dnes 10:44
|

Sklamanie a skepticizmus prevládal v fanfárskom tábore Boston Bruins po stredajšej vysokej prehre v Tampa Bay Lightning 1: 7 v tretej hre semifinálov play-off NHL Eastern Conference.

Približne štyri hodiny po uverejnení konečného výsledku sa k „medveďom“ Facebooku pridalo iba „1100 komentárov“ a väčšina z nich bola, samozrejme, negatívna alebo dokonca urážlivá. A od fanúšikov sa dostal aj brankár Jaroslav Halák a obranca Zdeno Chára.

Tampa Bay Lightning.

Prečítajte si tiež

VIDEO: Tampa Bay dal Bostonu „sedem“ a vytiahol Haláka z brány, Černák …

„Čo do čerta robí Hara v tomto tíme?“ Spýtal sa Kevin Connors naštvane. „Musí preukázať väčšiu prítomnosť na ľade,“ pridal kritiku 43-ročnému kapitánovi Bruinsovi Kyle Andersonovi. Sklamaní ľudia boli obzvlášť naklonení tým, že Halák ako aj celý tím nezvládli časť dvoch zápasov za 24 hodín. V utorok stratili 3: 4 a v stredu v Scotiabank Arena v Toronte prišlo bitie 1: 7. Fanúšikovia nemohli sledovať zápas naživo, ale to im nezabránilo kritizovať.

„Halák nezachytil roky v dvoch zápasoch bez voľného dňa a Vladař nemal predtým na svojom konte jedinú hru NHL. Nevadí. Ďalší zápas bude iný,“ napísal Buddy Constantino ml. „Je to brutálne zlé. Už som predtým povedal, že Halák nebude mať šancu proti tímu ako je Tampa Bay. A posledné dve noci to len potvrdili,“ pridal stanovisko Joe Lepianka.

Ďalší účastník diskusie, Tyler Murry, si všimol, že tím okolo Chára duševne odišiel po súperovom štvrtom góle. „Neexistovala pýcha. 23-ročný nováčik vstúpil do bránky a hráči ho nechali na milosť z jazdných situácií. Úplne trápne,“ vzdychol si s Murrym. David E. Williams skóroval ešte viac: „Hráči Bruins sa báli puku, hráči Bruins sa báli fyzických zrážok, hráči Bruins nemali srdce …“ Bruce Jacobs to pribitý: „Nedisciplinovaný a neprofesionálny výkon. Čakáme na zmenu.“

Hráči Tampa Bay sa tešia, keď uvidia Jara Haláka v sieti.

Prečítajte si tiež

READ  Australian Open 2022: Nick Kyrgios a Tanasi Kokkinakis postúpili do semifinále mužskej štvorhry s ďalším víťazstvom bez prehry

Tréner Tampa Bay krotí vášne po výbuchu siedmich brán: Tento zápas bol len …

Nie všetci stúpenci Bostonu nepodľahli skepticizmu a rozčarovaniu. Mnohí si uvedomujú, že jedno váhanie v play-off na štyri víťazstvá neznamená prakticky nič.

„Bol to iba jeden zápas zo siedmich. Sú chvíle, ktoré definujú tento tím. Vrátime sa v piatok a zaručujem vám, že v tomto tíme bude stále svietiť svetlo,“ povzbudzovaní skeptici Nick Avery. „Pozrime sa dopredu, je to len v sérii 1: 2,“ pripojila Rob Anderson.

„Zlý koučing a kontrola puku. Slabá hra v strednej tretine a tiež nespoľahliví rozhodcovia. Halák dlho nezachytával dvakrát za sebou a jeho náhradník Vladař nemá skúsenosti. Útočník Ritchie už nie je v NHL. iba 1: 2 pre súpera. V piatok sa musíme vrátiť silnejšie. Urobme to, Bruins! “ povzbudivo napísal Matt Jasper.

„Bola to dnes veľkolepá katastrofa, hoci slovo veľkolepé by sa pravdepodobne nemalo používať. Avšak takmer celá séria je pred nami a ja zostávam optimistická. Aspoň skúsim,“ pridal Cameron Kirkpatrick.

Torey Krug a Tyler Johnson.

Prečítajte si tiež

VIDEO: Zaujímavý moment v zápase Tampa Bay – Boston. Na jednej strane štadióna …

Boston a Tampa Bay bojujú o postup do finále Východnej konferencie. Boston získal skrátenú základňu pre NHL a v 70 hrách získal 100 bodov. Tampa Bay skončil druhý na východe s 92 bodmi. Celkovo sa pred sériou týchto dvoch tímov odborníci naklonili viac k boku Tampa Bay kvôli lepšej obrane (zahŕňa aj Erika Černáka) a väčší počet kvalitných útočníkov.

Správcovia Jon Cooper do karátu tiež hrali neočakávaný odchod jednotky Bruinsovho brankára Tuukku Raska, ktorý uprednostňoval rodinu pred play-off v torontskej „bubline“ a jeho náhradník Jaroslav Halák sa zrazu stal tímovou jednotkou.

READ  Inter Miláno určil ako náhradu za Milana Škriniara hviezdu Chelsea Kalidoua Koulibalyho.

Ukázať bicepsy, povedal Chára Pastrňák. Po vývoji Bostonu česká hviezda perlala:

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close