šport

NHL si vybrala Tipsport ako prvého európskeho závodného partnera

The Národná hokejová liga (NHL) si vybral Tipsport Stáva sa prvým európskym partnerom knižných kníh o športe v Českej republike a na Slovensku.

Touto dohodou bude najväčšej stávkovej spoločnosti v Českej republike povolené používať oficiálnu značku NHL a tradičné logo „Štít“.

Dipsport okrem toho podporuje marketingové kampane a príležitosti pre významné udalosti Globálna séria Propaguje šport a trhy s ľadovým hokejom v Českej republike alebo na Slovensku.

Medzitým budú trhy Dipsport NHL aktualizované na základe živých údajov zhromaždených novým systémom sledovania „buck and player“ v NHL, zvýšením štatistík hier a zlepšením živých konfliktov.

John LewickiViceprezident pre medzinárodný rozvoj a partnerstvo v NHL uviedol: „Športové závodné prostredie ponúka jedinečnú príležitosť na zapojenie fanúšikov v Českej republike a na Slovensku s využitím proprietárnej technológie a dát NHL.

„Ako líder v oblasti športových pretekov na českom a slovenskom trhu je Dipsport pre nás skvelým partnerom pre vstup do tohto priestoru v Európe a ponúka obrovskú príležitosť na ďalšie zvýšenie angažovanosti fanúšikov po celom svete.“

Dipsport potvrdil, že partnerstvo bude podporované Športová televízia Nova, Streamovací partner NHL pre Českú republiku a Slovensko – slúži ako športový sponzor spoločnosti Nova Sports pre programovanie denných zápasov Tipsport NHL.

READ  Tenis | Challenger & ITF Round Up | Hussey získal titul na ITF Danderyd

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close