Zábava

Nie je to žiadny bytík: Ako vyzerá bývanie Kate a princa Williama? Čo všetko doma majú?

Hoci Kate Middleton so svojím manželom princom Williamom sa javí ako skromné ​​bytosti, ak by ste očakávali, že žijú v malom domčeku, či byte v kráľovskom sídle, mýlili by ste sa. Ich „apartmán“ je v skutočnosti veľkým štvorposchodových sídlom. Aké špeciality majú k dispozícii a využívajú?

V súčasnosti sa viac hovorí o bývaní princa Harryho s manželkou Meghan, ktorí sa za ostatné polrok viackrát sťahovali, ich doma vyzerá takto:

Meghan Markle, princ Harry a ich nový dom

Diva.sk

Opäť špekulujú, zas sa sťahujú: Pozrite na to luxusné sídlo!

Pozrime sa však aj na to, ako býva brat princa Harryho, princ William so svojou manželkou.

Môžete sa dočítať, že Kate a William spolu s tromi deťmi obývajú byt v Kensington paláci. Lenže ani zďaleka to nie je taký apartmán, ako by sme si mohli predstavovať.

Je to štvorposchodová budova s ​​deviatimi miestnosťami pre zamestnancov, výťahom a vlastné posilňovňou.

Nejde o žiadny malý bytík

Kráľovský spisovateľ Christopher Warwick v rozhovore pre True Royalty ‚s Royal Beat uviedol, že domov Kate a Williama „má od suterénu po podkrovie 20 izieb“ a „nejde o žiadny malý domček“.

Vysvetlil tiež, aby si ľudia pod skromným názvom „apartmán“, ako sa sídlu rodiny princa Williama hovorí, nepredstavovali nič skromné.

Sídlo kráľovskej rodiny, Kensington Gardens, London, United Kingdom

fotogaléria

Sídlo kráľovskej rodiny, Kensington Gardens, London, United Kingdom

Zdroj: Profimedia

Prečo sa potom hovorí o apartmáne, keď ide o štvorposchodový dom?

„Všetky tieto kráľovskej rezidencie v Kensington paláci sa nazývajú apartmánmi, čo samozrejme núti verejnosť okamžite si myslieť, že ide o byty – veď slovo apartmán je americký výraz pre byt.

Nie sú to však byty. Pokiaľ hovoríme o Kensington Palace, ten je postavený okolo troch nádvorí. Sú to nádherné terasové domy z červených tehál. Všetky sú spojené, ale tvoria pritom samostatné domy, „vysvetľuje znalec kráľovskej rodiny.

READ  Kde sledovať Európsku konferenčnú ligu UEFA: Partneri televízneho vysielania, živé prenosy | Liga Európskej konferencie UEFA

Kus vidieka v Londýne

K bývanie slávneho kráľovského páru patrí aj veľké záhrady, je to prakticky kus vidieka priamo v Londýne. A ďalšie podrobnosti? Ukázalo sa, že „apartmáne“ Kate a Willliama je štvorposchodovej sídlo s vlastnou opevnenú záhradou.

Vnútri nájdete päť „recepčných miestností“, deväť „spální pre zamestnancov“, výťah, posilňovňu, úschovňa batožiny a viac salónov.

Sídlo kráľovskej rodiny, Kensington Gardens, London, United Kingdom

fotogaléria

Sídlo kráľovskej rodiny, Kensington Gardens, London, United Kingdom

Zdroj: Profimedia

Dom je zariadený nábytkom v historickom štýle. V tomto dome predtým sídlila princezná Margaret. V Kensingtonsom paláci žijú aj Princezná Eugenie a Jack Brooksbank (v Ivy Cottage), zatiaľ čo princ Michael z Kentu sídli v apartmáne 10.

Pracovne v jednotnom štýle

Samozrejme, Kate, rovnako ako William majú v apartmáne vlastné pracovni s veľkým masívnym stolom.

Kate má pri ňom pruhované kreslo s dreveným rámom a stolnú lampu v starožitnom štýle. Podobne aj princ, ktorý má v pracovni tiež veľký krb a zrkadlo.

V salónoch nájdeme kvetinové potlače a sofistikované farebné schémy. Nemenej cenné sú aj dekorácie – tradičné umelecké diela visia v ozdobných zlatých rámoch na stenách, všade je množstvo sviečok, rezaných kvetov a ešte viac stolových lámp.

Kensington palác vnútri

fotogaléria

Kensington palác vnútri

Zdroj: Profimedia

Z Harryho a Meghan sa susedia neteší

Mimochodom, nové správy hovoria o tom, že susedia Meghan a Harryho, ktorými je napríklad speváčka Adele a mnoho iných známych celebrít, nie sú ich prítomnosťou v tejto lokalite nadšenie.

Nie je to povahou Meghan, ako by mnohí očakávali, je to tým, že pár neustále priťahuje obrovskú pozornosť fotografov a médií. Nad ich sídlom preletí niekoľkokrát denne helikoptéry, snažiaci sa zachytiť čo najviac zo súkromia rodinky.

Meghan Markle

READ  Český spevák Nedvěd sa narodil druhýkrát: 5-hodinová operácia srdca!

fotogaléria

Meghan v záhrade nového sídla v LA

Zdroj: Profimedia

Paparazzi sa neustále potulujú aj pri hlavnej bráne a v okolí. Pre slávnych ľudí, ktorí hľadali na tomto mieste pokojný domov a súkromie je to veľmi nepríjemné. Niet divu. Susedia vedia veľmi často zmeniť charakter celého bývania, a to nielen slávni.

Meghan Markle, speváčka Adele

Diva.sk

Meghan má konečne kamošky a nie hocijaké! Čo má spoločné so slávnou susedkou?

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close