Hlavné správy

Nový ŠTART medzi USA a Ruskom! – jankratky.blog.pravda.sk

Nový ŠTART medzi USA a Ruskom!

Rusko a USA budú pokračovať v rokovaniach o novom obmedzení jadrových zbraní START v Helsinkách, informovala agentúra TASS s odvolaním sa na potvrdenie ruského ministerstva zahraničia. Fínske predsedníctvo okrem toho vydalo tlačovú správu, v ktorej sa uvádza:

„Posledné kolo rozhovorov o strategickej stabilite a kontrole medzi USA a Ruskom, ktoré sa začalo toto leto vo Viedni, pokračuje v Helsinkách. V predchádzajúcom kole v roku 2017 sa v Helsinkách stretli zástupcovia ministrov zahraničných vecí USA a Ruska.

Opäť vítame vyjednávačov, tentokrát veľvyslanca Billingsleho a námestníka ministra zahraničia Ryabkova. Fínsko je vždy pripravené ponúknuť svoje dobré úrady na podporu mieru a bezpečnosti. Dôležitou súčasťou tejto práce je zabezpečenie vysoko dôverného prostredia pre dialóg podľa želania zainteresovaných strán.

Trump nie je prvým infikovaným americkým prezidentom

03.10.2020

Trump nie je prvým sediacim prezidentom USA, ktorý bol infikovaný potenciálne smrteľným vírusom uprostred pandémie – to isté platilo o Woodrowovi Wilsonovi v roku 1918. Prezident Donald Trump v piatok oznámil, že mal pozitívny test na Covid-19 a bol nie prvý sediaci prezident, ktorý uzavrel vysoko nákazlivý a potenciálne smrtiaci vírus uprostred pandémie. […]

Prerušený dodávateľský reťazec potravín!

02.10.2020

A zároveň ich rastúci nedostatok! Okamžité prerušenie začalo pred niekoľkými mesiacmi na začiatku hystérie COVID-19, keď boli továrne, distribučné centrá a dokonca aj farmy odstavené pod zámienkou „vyrovnania pandemickej krivky“! Ľudia si začali všímať mäso a čoskoro na poličkách nechýbala ani konzervovaná zelenina a ryža. Väčšina z toho bola […]

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close