Zábava

Nový Viktor Vincze. Detail, ktorý si nikto nevšimol v Televíznych novinách

Diváci televíznych novín si pri pohľade na moderátora Viktora Vinczeho nič nevšimli. Pri prezentácii najdôležitejších vecí, ktoré sa stali na Slovensku alebo vo svete, pravdepodobne len málo ľudí sleduje, čo má moderátor na sebe.

Aj keď máme kolekciu oblečenia v markízu pre každú z našich televíznych tvárí, časom je potrebné ju zmeniť a pridať nové kusy oblečenia. Viktor Vincze sa však rozhodol inak. Namiesto zbrusu nového kusu z obchodu priniesol z druhej ruky kostýmy.

„Televízia s tým nemala problém, takže aj v tomto týždni som vysielala televízne noviny. Nikto si nič nevšimol, ale keď sa na to pozriete správne, nie je to dokonalé. Ale pýtam sa, hm? všetky, dokonca aj moje vlasy, tvár, postava alebo uzol na kravate nie sú dokonalé. Dobre, áno, áno, ale mal som svoje vlastné v zubárskych stoličkách! “žartoval Viktor.

„To neznamená, že už nikdy nekúpim skutočne nový oblek. Ale tiež dávame našim blízkym, priateľom a kolegom druhú šancu. Tak prečo nie textil, ktorý by mohol byť smutný, skončil niekde na skládke. Som rád, že Markíza ako silné médium dokáže odvážne poslať posolstvo udržateľnosti divákmi takým odvážnym spôsobom, “dodal moderátor.

zdroj: Instagram / viktorvincze

Niektorí by mohli mať Viktorov príklad. Hovorí sa, že odevy tiež robia človeka, ale môžu to byť aj použité kusy. Nielenže ušetríte peniaze, ale ušetríte aj životné prostredie.

Nemožno poprieť skutočnosť, že textilná výroba je jedným z najviac znečisťujúcich odvetví a produkuje 1,2 miliardy ton CO2 ročne. Očakáva sa dokonca, že emisie zo sektora sa do roku 2030 zvýšia o 60 percent, pokiaľ sa vývoj nezmení. V konečnom dôsledku to ovplyvní zmenu klímy a otepľovanie.

READ  Vieme o epickom natáčaní Ridleyho Scotta v Oxfordshire

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close