Zábava

USA vs. Na akom kanáli je Slovensko? Ako sledovať a streamovať Majstrovstvá sveta FIFA U-20

USA dúfajú, že sa dostanú do skupinovej fázy, keď sa stretnú so Slovenskom Majstrovstvá sveta hráčov do 20 rokov Piatok 26. mája (26.5.2023) o 14:00 ET na Estadio San Juan del Bicentenario v Argentíne.

USA vs. Slovensko sa bude vysielať na staniciach Fox Sports 2 a Universo a bude sa dať vysielať naživo fuboTV (bezplatná skúšobná verzia) a ďalšie živé televízne služby.

Streamujte Majstrovstvá sveta vo futbale hráčov do 20 rokov 2023 na fuboTV (bezplatná skúšobná verzia).

USA sú jediným neporazeným tímom v skupine B a budú sa usilovať o rozhodujúcu tretiu výhru proti Slovensku, aby dokončili skupinovú fázu. Dva najlepšie tímy v každej skupine postupujú do vyraďovacích kôl, čo znamená, že tím USA má silnú pozíciu na postup do ďalšieho kola. Aj s výhrami nad Slovenskom a Ekvádorom majú USA 4 body, čo bude pre oba tímy ťažké prekonať.

Muži z USA vyradili Fidži 3:0 a sú na poslednom mieste v skupine B. Stredopoliar Diego Luna sa presadil v 66. minúte, keď USA dominovali počas celého zápasu. Potom útočník Kate Cowell strelil ďalší gól v 88′ a obranca Caleb Wiley strelil tretí v deviatej minúte nadstaveného času.

TV: FS2, Universo

Vyhľadávač kanálov: Verizon Fios, Xfinity, spektrum, Optimum/Altis, Cox, smernice

Živý prenos: fuboTV (bezplatná skúšobná verzia), DirecTV Stream (bezplatná skúšobná verzia), Kavan (polovica prázdnin v prvom mesiaci), Hulu + živé televízne vysielanie

Rezačky šnúry možno zaregistrovať fuboTV (bezplatná skúšobná verzia), DirecTV Stream (bezplatná skúšobná verzia) Alebo Kavan (polovica prázdnin v prvom mesiaci) Aby ste si užili vysielanie FS2.

Kábloví odberatelia sa môžu prihlásiť FoxSports.com Ak chcete využívať bezplatný priamy prenos kanála.

Môžem staviť na Majstrovstvá sveta hráčov do 20 rokov?

Stávky na majstrovstvá sveta hráčov do 20 rokov vo väčšine veľkých športových stávok chýbajú.

Viac stávok a kurzov nájdete na syracuse.com/betting.

*** ***

Príbeh od Associated Press

BUENOS AIRES, Argentína (AP) – Argentína si v utorok zabezpečila miesto vo vyraďovacom kole majstrovstiev sveta hráčov do 20 rokov výhrou 3:0 nad Guatemalou.

USA prekonali v B-skupine Fidži 3:0 a postúpili do osemfinále.

Argentína mala proti Guatemale malé problémy, keď domáci otvorili skóre v 17. minúte hlavičkou Aleja Veliza. Červená karta pre stredopoliara Carlosa Santosa v 58. minúte uľahčila domácim situáciu v Santiagu del Estero a zdvojnásobili svoj náskok cez Lucu Romera v 65t.

Argentínčan Tomas Aviles bol vylúčený v 82. minúte, no hostia mali šancu skórovať, keď stredopoliar Maximo Peron zasunul loptu do prázdnej brány.

Sherzod Esanov skóroval v prestávke v druhom polčase, keď Uzbekistan v predchádzajúcom zápase A-skupiny remizoval proti Novému Zélandu 2:2. Uzbekistan prehrával 2:0 po góloch Benjamina Wallacea a Jaya Herdmana v prvom polčase. Návrat odštartoval gólom z 51. minúty Aposbek Faisulajev.

Argentína má z dvoch zápasov šesť bodov a v skupine nemôže skončiť nižšie ako druhá. V piatok ich čaká šesťnásobný šampión Nový Zéland. Nový Zéland má po skončení skupinovej fázy proti Guatemale na konte štyri body a Uzbekistan bod.

Na turnaji 24 tímov sa zúčastnia dva najlepšie tímy z každej skupiny a štyri najlepšie tímy na treťom mieste postúpia do osemfinále.

Predtým, keď v obrane zaostávalo Fidži, Američania skórovali až v 66. minúte, keď sa stredopoliar Diego Luna skrútil po strele z hranice šestnástky. Krídelníčka Kate Cowellová zdvojnásobila vedenie podobným zásahom v 88. zápase, než ho spečatil obranca Caleb Wiley prestávkou.

READ  Pápež oznámil svoju návštevu Slovenska a Budapešti v septembri

USA majú po dvoch víťazstvách v B-skupine na konte šesť bodov, ale Ekvádor a Slovensko po troch bodoch by to mohli dosiahnuť.

Ekvádor s jednou z hviezd turnaja v útočníkovi Gentry Baezovi zvíťazil v San Juane nad Slovenskom 2:1. Slovenský stredopoliar Máté Szolgai skóroval v 29., Ekvádor však skóroval po polčase gólmi hrotového útočníka Justina Cuera a útočníka Joseho Klingera v 59. minúte.

USA sa v poslednom zápase skupinových hier stretnú so Slovenskom a Ekvádor s Fidži.