Svet

Nový Zéland investuje 7,5 milióna dolárov do ekonomiky Fidži – FBC News

Novozélandský premiér Christopher Lacson a premiér Chithiweni Rabuka

Novozélandský premiér Christopher Lacson prisľúbil významnú investíciu vo výške 7,5 milióna dolárov zameranú na posilnenie hospodárskej politiky a príležitostí Fidži.

Lacson v rozhovore pre FBC News zdôraznil dôležitosť hospodárskej spolupráce medzi oboma krajinami a zdôraznil vzájomné výhody takýchto investícií.

Luxon poukázal na úspešné novozélandské obchodné podniky na Fidži ako príkladné modely hospodárskej spolupráce.

Článok pokračuje po inzeráte

„Vidíme niekoľko skvelých príkladov novozélandských firiem investujúcich na Fidži, ako je Tower, kde je 300 miestnych Fidžijčanov, ktorí sú dobre vzdelaní a robia skvelú prácu. Je to skutočne svetová trieda a potom tieto služby ponúkajú zvyšku sveta.“ .

Premiér Nového Zélandu poukazuje na potenciál sektora outsourcingu obchodných procesov (BPO) a iných odvetví, ako je napríklad záhradníctvo.

„Investovali sme do záhradníctva, aby sme tu mohli skutočne rozvinúť sektor a vyvážať fidžijskú produkciu na Nový Zéland a do sveta. Sme veľmi radi, že dosiahneme správnu rovnováhu a myslím si, že odvádzame dobrú prácu.“ že.

Návšteva premiéra Lacsona vyzdvihuje záväzok Nového Zélandu podporovať hospodársky rast a partnerstvo na Fidži s cieľom dosiahnuť dlhodobý a udržateľný rozvoj, z ktorého budú mať prospech obe krajiny.

READ  Nehoda vlaku na Taiwane: Mohlo to byť kvôli automobilu | Video

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close