Ekonomika

Obnova spojeneckej ekonomiky V4 pre Maďarsko

Aj v poslednom „čiernom roku“ globálneho obchodu presiahol obchodný obrat Maďarska s jeho tromi partnermi vo firme Viceroyal 10 000 miliárd Ft (28 28,5 miliárd), pričom Česká republika, Poľsko a Slovensko tvoria 14 percent maďarského obchodu. Keďže „významný hospodársky úspech“ strednej Európy nie je malý kvôli nízkej dani, malo by sa odmietnuť všetko vonkajšie úsilie nútiť krajiny v regióne k zvyšovaniu daní, uviedol Sizzard.

Prestať byť globálnou minimálnou daňou za maďarského predsedu vlády skupiny V4 maďarského predsedu V4 uviedol, že je potrebné vyvinúť úsilie. „Našim hlavným záujmom by mala zostať daňová politika pod národnou kontrolou,“ uviedol.

Súvisiaci článok

Globálny návrh dane z príjmu právnických osôb je voči východnej Európe nespravodlivý

Globálny návrh dane z príjmu právnických osôb je voči východnej Európe nespravodlivý

Maďarsko nie je daňovým rajom. Využíva nízku sadzbu dane z príjmu právnických osôb a v spojení s mnohými ekonomickými stimulmi prináša veľké množstvo zahraničných kapitálových investícií. Pokračujte v čítaní

Sizzard v súvislosti s bezpečnostnými výzvami pre postepidemický svet uviedol: „Brusel opäť dáva do svojej agendy povinné presídlenie, ale márne.“ Podľa jeho slov musí byť v strednej Európe zrejmé, že neprijíma nelegálnych prisťahovalcov.

Ďalšou prioritou programu rozširovania Európskej únie vilakkappatakkutatu z krajín západného Balkánu by malo byť čoskoro umožnené táboriť, uviedla cijjartte. Bezpečnosť a stabilita západného Balkánu je podľa neho dôležitou podmienkou stability v strednej Európe.

Špeciálna fotografia omáčka Lajos / emtiai

READ  ECB Kindos hovorí, že zvyšovanie sadzieb bude pokračovať „podobným tempom“

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close