šport

Obranca Cam Lee je pripravený na ďalšiu fázu s tučniakmi

Cam Lee bol najlepším producentom spoločnosti v očakávaniach Penguins na modrej čiare.

Do bodov dal dvojciferné čísla.

Dvakrát.

Vlani na jeseň, keď bola v Severnej Amerike väčšina líg prerušená kvôli epidémii, Penguins požičali Leeho HC Sloan Bratislava zo Slovenskej extralice. V 14 zápasoch zaznamenal 11 zdravých bodov (dva góly, deväť asistencií).

Okrem zrejmého prospechu zo získania profesionálnych skúseností ocenil Ferguson Cove, Lee z Nového Scotia, životné skúsenosti v inej krajine.

„Je to úžasný zážitok,“ povedal 24 -ročný Lee. „Myslím si, že každý hokejista by mal ísť hrať do Európy. Je to veľmi otvorené. Kultúra je taká odlišná, spôsob života. Všetko je také odlišné. Si šťastie vo veciach. Vidíte, ako sa všetko líši. “

Leeova produktivita nevyzerala až tak odlišne, keď sa vrátil do Severnej Ameriky a vo februári predstavil Wilkes-Barre / Scranton Penguin. V 31 z 32 možných zápasov viedol obrancov tímu s 15 bodmi (dva góly, 13 asistencií).

Ľavák vyjadril túžbu vložiť peniaze do siete. Jeho 75 striel bolo tretím v tíme.

„Musíte dostať peniaze na web,“ povedal Lee. „Nemôžeš získať skóre, ak ho nezastrelíš.“

Voľný agent, ktorý v marci 2020 neopustil západný Michigan, je Leeovým najzrejmejším atribútom voľným okom jeho námorné korčuľovanie. Ale v jeho prvej profesionálnej sezóne to bol proces učenia sa o tom, kedy bol ten správny čas využiť jeho korčuľovanie na vytváranie príležitostí na útok.

„Minulý rok som mal obrovské oči otvorené,“ povedal Lee. „Veľa som sa naučil prostredníctvom videa a trénerov. Dokonca aj prostredníctvom (veteránov). Výber miest, kedy prišiel čas a kedy nebol. Urobil som v tom veľký skok. Začínam hre rozumieť čoraz viac profesionálna úroveň stále viac.

READ  W100 Shrewsbury titul double pre Marketu Vondroušovú

„Hra potrebuje trochu viac času,“ povedal tréner Wilkes-Barre / Scranton Penguins J.D. Povedal Forrest. „Po príchode z vysokej školy bol schopný ovládať, čo sa deje na ľade, a mal trochu väčšiu voľnosť s menšími následkami tým, že potrestal súpera, čo bolo pre neho v minulom roku dobré vzdelávacie prostredie. Prvý pohľad na skutočný profesionálny hokej. Bol som schopný nájsť veci odkiaľ som (a) dúfajme, môžete vidieť toto (nadchádzajúce sústredenie) tu.

Uvidí sa, kde sa Lee zmestí do sezóny 2021-22. Systém sa skladá z ľavostranných strážcov. PO Joseph, výber z prvého kola Arizony Coyotes v roku 2017, sa znova otvorí kvôli číslam na zozname Wilkes-Barre / Scrandon. Rovnako ako väčšina minulej sezóny to znamená, že Lee sa ocitne na druhom prepojení tímu.

Prípadné pripomenutie zoznamu NHL na dovolenku by si vyžiadalo značné zranenia alebo absenciu na zozname NHL – čo je bežný jav pre tučniaky v posledných rokoch – na vytvorenie takejto príležitosti.

„Chcem hrať na najvyššej úrovni, akú môžem, a chcem hrať tak dlho, ako môžem,“ povedal Lee. „Ale na konci dňa som tu pre všetko, čo tím potrebuje.“

Sledujte tučniaky celú sezónu.

Seth Rorabach je spisovateľ zamestnancov časopisu Tribune-review. Na chat sa môžete obrátiť e -mailom na [email protected] alebo prostredníctvom Twitteru .

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close