Okrajový pár Newcastlu United je pozitívny pre Eddieho Howea

Eddie Howe bude potešený, keď vo štvrtok večer uvidí dvoch okrajových hráčov Newcastlu United získať cenný herný čas.

Jamaal Luiz nastupuje proti San Marínu, vzácnemu futbalu pre ľavého obrancu Newcastlu.

Aj proti chudobným súperom podáva obranca veľmi slušný výkon.

Obranca Newcastlu United zavŕšil svoju parádu skvelým centrom, aby Dion Charles strelil svoj druhý gól a druhý gól Severného Írska.

Jamal Lewis bol potom na 74 minút vylúčený a nahradil ho bývalý obranca NUFC Shane Ferguson.

Bývalý útočník Newcastlu United Michael O’Neill má za sebou úspešný druhý štart pod vedením Severného Írska.

Cenný čas na ihrisku medzitým získal aj Martin Dúbravka.

Záložný brankár Newcastlu si udržal čisté konto a s vlastným výkonom môže byť spokojný. Slovensko bolo sklamané, že nevyhralo doma nad Luxemburskom.

Nikdy neviete, koho by mohol Newcastle United potrebovať v týchto posledných deviatich týždňoch sezóny, takže Eddie Howe bude rád, že okrajoví hráči ako Luiz a Dúbravka dostanú minúty na ihrisku a budú podávať najlepšie výkony.

Kieran Trippier bol v 81. minúte náhradníkom Phila Fodena po vylúčení Lukea Shawa. Obranca NUFC pomohol Anglicku k výhre 2:1 nad Talianskom v Neapole, ktorá zahŕňala šesť minút predĺženia.

štvrtok 23. marca

Taliansko 1 Anglicko 2 (Skupinová kvalifikácia na Euro 2024)

Kieran Trippier nastúpil na striedačku Phila Fodena a Lukea Shawa v 81. minúte, pričom Anglicko vtedy viedlo 2:1.

Obranca Newcastlu United pomáha Anglicku dostať sa cez čiaru v zápase, ktorý hrozilo zahodením, pričom v skutočnosti ho mali zašiť gólmi Ricea a Kanea ešte pred polčasom.

Slabé bránenie Harryho Maguirea videlo v 56. minúte Taliansko 2:1.

San Maríno 0 N Írsko 2 (Skupinová kvalifikácia na Euro 2024)

READ  Čarodejník Marco Marosi začal písať kúzla Shrewsbury

Jamaal Lewis začal zápas a predviedol veľmi slušný výkon, aj keď proti slabému súperovi. Obranca Newcastlu United zavŕšil svoju parádu skvelým centrom, aby Dion Charles strelil svoj druhý gól a druhý gól Severného Írska. Jamal Lewis bol vylúčený na 74 minút a nahradil ho bývalý obranca NUFC Shane Ferguson.

Slovensko 0 Luxembursko 0 (Skupinová kvalifikácia na Euro 2024)

Martin Dúbravka nastúpil na celý zápas a udržal si čisté konto v zápase, ktorý Slovensko mohlo a malo vyhrať.

Piatok 24. marca

Austrália vs Ekvádor (Garang Kuol) priateľský

Francúzsko v. Holandsko (Sven Bateman a ďalší štyria hráči opustili holandský tím vo štvrtok s vírusovou infekciou, ale Ronald Koeman povedal, že jeden alebo viacerí z nich by sa mohli vrátiť včas na pondelkový zápas proti Gibraltáru) Kvalifikácia na Euro

Kvalifikácia na euro Švédsko proti Belgicku (Alexander Isaac).

Nedeľa 26. marca

Kvalifikácia na euro Anglicko proti Ukrajine (Kieran Trippier).

Euro kvalifikácia medzi Írskom a Fínskom (Jamal Lewis).

Slovensko v Bosne a Hercegovine (Martin Dúbravka), Euro kvalifikácia

Pondelok 27. marca

Holandsko proti Gibraltáru (Sven Bateman a ďalší štyria hráči boli vo štvrtok vynechaní z holandského tímu, ale Ronald Koeman hovorí, že jeden alebo viacerí z nich by sa mohli vrátiť včas na tento zápas proti Gibraltáru) Kvalifikácia na Euro

Kvalifikácia na euro Švédsko proti Azerbajdžanu (Alexander Isak).