Technológie

Okrem rozdelenia, Monster Hunter Rise a FF7 Intergrade • Eurogamer.net

Ratchet a Clang pre At 56! Ryža Monster Hunter 24! Ďalej!

Toto je veľký týždeň pre nové vydania a eBay vykopal ďalší kód poukážky, ktorý môže v mnohých herných obchodoch ušetriť až 20 percent. Je to skvelá príležitosť, ako ušetriť miesto na Ratchet a Clang: Okrem rozdelenia bude finálny remake Fantasy 7 načítať Integrate, Monster Hunter Rice a ďalšie.

Musíte zadať kód „SHOP4LESS“ Pri obnove využiť zľavu. V súčasnosti sú spomenutí všetci pravidelní podozriví – jedná sa teda o výhodné ponuky, nákupy a zbierky hier. V diaľke nájdete zapojené AO a ďalšie technologické obchody. Odtiaľ ho môžete získať v spoločnosti LG PX OLED – Digital Foundry Najlepšie televízory na hranie hier – Menej ako 900.

Ďalej uvidíte hlavné funkcie nižšie, pretože ako sme už videli, predajcovia eBay sú zvyčajne náchylnejší na tieto zľavy na kódy a môžu zvyšovať ceny alebo sťahovať zoznamy. Z tohto dôvodu nechcem čoskoro dostať žiadnu z ponúk uvedených nižšie. Urobím všetko pre to, aby som to udržal v obraze s čímkoľvek iným, čo som aktualizoval – ak sa zmenia ceny alebo sa niečo vypredá.

Aktualizácia: Originálna ponuka 56 GBP na Ratchet a Klang: Predáva sa teraz okrem rozdelenia. Teraz som znížil nasledujúcu najlepšiu cenu.

Hry:

časti:

Televízory:

Napriek svojej statnej வழக்வழக 70 bežnej cenovke Chris zanechal veľkého fanúšika exkluzivity pre PS5, môžete si prečítať o jeho čítaní Ratchet a blank: rozdelené kvôli kontrole. Medzitým Martin objavil Ryža Monster Hunter Byť spolu Najlepšie prepínacie hry – Teraz úplná zľava 24. Dúfam, že Digital Foundry čoskoro prinesie svoje myšlienky na aktualizáciu PS5 pre finálny remake Fantasy 7.

Rovnako ako táto stránka zdieľame najlepšie dostupné ponuky s týmto najnovším poukazom eBay Jelly sa zaoberá twitterom. Ak o nich chcete počuť ako prvé a o všetkom, čo prichádza, potom nás kontaktujte Amazon Prime Day Deals!

READ  Xiaomi Mi 10 Ultra je jedinečný pre 10. výročie značky a ponúka 120x zväčšenie!

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close