Zábava

Olympic Entertainment Group spolupracuje s NBA v Pobaltí a na Slovensku

OlyBet, značka športových stávok OEG, s cieľom osloviť tisíce fanúšikov NBA v regióne prostredníctvom online platforiem, maloobchodných miest a kasín.

Olympic Entertainment Group AS (OEG) a Národná basketbalová asociácia (NBA) oznámili nové viacročné partnerstvo, vďaka ktorému sa jej vlajková loď stávkovej značky OlyBet stane oficiálnym stávkovým partnerom NBA v regióne.

Exkluzívne partnerstvo, ktoré zahŕňa Estónsko, Lotyšsko, Litvu a Slovensko, sa bude propagovať vo viac ako 100 kasínach a maloobchodných miestach v regióne, ako aj v sociálnych a digitálnych zariadeniach OlyBet a NBA. OEG sa tiež stane distribučným partnerom pre free-to-play hernú platformu NBA, NBA Pick'Em, ktorá bude lokalizovaná pre tento región.

„Sme radi, že môžeme spolupracovať s OEG, lídrom na trhu herných stredísk v regióne. „Vzhľadom na jedinečnú príležitosť mať zápasy NBA naživo v európskom hlavnom vysielacom čase každý deň počas počiatočnej fázy reštartu sezóny, načasovanie nášho partnerstva je ideálne,“ povedal Scott Kaufman-Ross, senior viceprezident, Fantasy & Gaming. NBA. „Naše partnerstvo poskytne OlyBet nástroje na vytvorenie najautentickejšieho zážitku zo stávkovania NBA v regióne a poskytne fanúšikom ďalší spôsob, ako sa zapojiť do NBA.“

„Sme neskutočne nadšení z partnerstva s NBA v nadchádzajúcich rokoch. Basketbaloví fanúšikovia na našich trhoch budú mať teraz viac príležitostí zapojiť sa do NBA prostredníctvom živých hier a miestnych podujatí, sociálnych médií a najlepších stávkových zážitkov v Európe,“ povedal Corey. Plummer, prezident a generálny riaditeľ Olympic Entertainment Group. „Neobmedzená sila značky tohto partnerstva nás tlačí k tomu, aby sme boli ambicióznejší a inovatívnejší než kedykoľvek predtým, a teším sa, že túto budúcnosť prinesieme našej spojenej základni zákazníkov a fanúšikov.“

V rámci partnerstva bude OEG používať oficiálnu značku NBA na pozemných a digitálnych ponukách športových stávok v Estónsku, Lotyšsku, Litve a na Slovensku. OEG a NBA budú tiež spolupracovať na najlepších postupoch vo svojej triede na ochranu integrity hier NBA.

READ  Príbeh väzňa z Guantánama ukazuje, že je poškvrnený vojnou proti terorizmu

Fanúšikovia v regióne si môžu stiahnuť oficiálnu aplikáciu NBA iOS A Android Sledujte NBA na Instagrame a získajte najnovšie správy, aktualizácie, skóre, štatistiky, plány a videá NBA Európa. Fanúšikovia môžu nakupovať všetok najnovší tovar NBA NBAStore.eu.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close