Zábava

USA Kde nájdete Slovensko vs Španielsko v televízii a streamovaní

Ak sa snažíte prísť na to, ako sledovať Slovensko vs Španielsko v televízii USA na Euro 2020, ste na správnom mieste.

Pre divákov v Spojených štátoch sa Slovensko vs. Španielsko bude zobrazovať v televízii a streamovaní (ďalšie podrobnosti nájdete nižšie).

Fit: Slovensko vs. Španielsko

Kigoff: V stredu napoludnie E.T.

Chcete vidieť Slovensko vs Španielsko online počas práce, domova alebo cesty? Ak žijete v Spojených štátoch, existuje veľa možností, ako podniknúť všetky kroky.

Odporúčame:
Iba USA.

Tu sú všetky podrobnosti o tom, kde ho môžete sledovať v televízii a prostredníctvom legálneho vysielania:

SZO: Slovensko vs. Španielsko
Čo: Euro 2020
Kedy: Hra sa začína o poludnia ET / 9:00 PT; Streda 23. júna 2021
Kde: ESPN, PrendeTV, Sling oranžová, fuboTV, Televízia Hulu + naživo A Witco

S Sling oranžová„Môžete sledovať Slovensko vs Španielsko a veľa ďalších hier Euro 2020 10 dolárov za prvý mesiac. Vďaka legálnej streamovacej službe môžete hru sledovať na počítači, smartfóne, tablete, darebákovi, Apple TV, Amazon Fire alebo ju pripojiť k svojej televízii cez Google Chromecast.

Teraz so Sling Orange môžete sledovať ESPN, ESPN 2, ESPN 3, DNT, DBS, Disney Channel, BBC America, Food Network, CNN, AMC, PET, Bloomberg TV, Cartoon Network, Cord News, Cedar News, History Channel, Freeform, Fuse, HGTV, IFC, ID, Lifetime, Local Now, Motornt, Newsy, Nick Jr., Stadium, Travel Channel, Wise, A&E and Ax TV.

Plus Sling Orange, legálna streamovacia služba, streamuje Euro 2020, vybrané americké mužské reprezentácie a americké ženské reprezentačné hry, ako aj ďalšie hry z Major League Soccer a svetového futbalu. Mimo futbalu vlastní ESPN práva na NBA, MLP, Middle Night Football, College Football, PGA Tour a ďalšie.

Súčasťou balenia sling TV a 50 hodín DVR a funkcií zdarma Miesto registrácie. Potom Úvod 10 Úvodná ponuka Prvý mesiac je Sling Orange potom iba za 35 dolárov mesačne.

READ  Afganský filmár Zahra Karimi uviedol, že bol vyhostený z Kábulu

Pozri tiež Copa America, Zlatý pohár a olympijské hry

Ak chcete rozšíriť kanály, ktoré potrebujete, musíte sa zaregistrovať do programu Sling Orange + Blue. Okrem všetkých kanálov, ktoré ponúka Sling Orange, je Sling Orange + Blue k dispozícii na NBCSN, FS1, Fox (vybrané trhy), NBC (vybrané trhy), USA Network, NFL Network, FX, MSNBC, Fox News Channel, Disco! LN, National Geographic, Sify, DLC a Trudeau.

To znamená, že Sling Orange + Blue bude obsahovať Euro 2020, Copa Am, rica, Zlatý pohár Konfederačného pohára a všetky hry od olympiády do augusta. Po auguste budete hrať v anglickej Premier League, ženskej Superlige, MLS, Liga MX (hry Santos, Monterrey a Solos Homes) a USWNT a USMN. K vybraným hrám budete mať prístup od .D. Po prvých 10 dolároch mesačne za záves oranžová + modrá je to 50 dolárov mesačne.

Stiahnite si bezplatnú kópiu The Ultimate Soccer TV a Streaming Guide, s povolením World Football Talk, ktoré obsahujú podrobnosti o tom, kde v americkej televízii a streamovaní sledovať všetky ligy prichádzajúce z celého sveta.

Ak chcete zistiť, kedy sú k dispozícii futbalové hry, stiahnite si bezplatnú aplikáciu Football TV Schedule, ktorá obsahuje zoznamy všetkých živých futbalových zápasov dostupných v USA (k dispozícii Zariadenia Apple iOS A Zariadenia s Androidom).

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close