ONLINE: TJ Spartak Kvasov – ŠK Slovan Bratislava (Slovnaft Cup)

Slovan stále robí rázny krok do ďalšieho kola Slovnaft Cupu. Po prvom polčase si s najväčšou pravdepodobnosťou vypracoval rozhodujúci náskok. Bajrič, Ožbolt, Weiss a Henty trafili do čiernej čiary.

45

Prvá polovica sa skončila.

45

Daniel nastrelil brániaceho hráča aj brankára, jeho zakončenie skončilo vedľa brány.

44

Domáci sa mýlili v rozohrávke, malú domov prebral Ožbolt, ktorý išiel z uhla sám na bránu, ale trafil iba rozbehnutého Bartáka!

42

Lovat centroval za Hentyho, na ktorom bolo zavesených niekoľko súperov, Henty skončil na zemi, ale nebol to faul.

40

Henty vystrelil z otočky ľavou rukou a asi o meter minul pravú žrď.

39

Blokovacia strela de Kampsa z diaľky skončila mimo ihriska a odkopla bránu domácich.

38

Weiss sa snažil rozbehnúť Lovat a Bičan tomu zabránil dobrým sklzom.

36

Henty mohol pridať ďalší gól, ale Barták vybehol, zmenšil strelecký uhol a bol úspešný zoči-voči útočiacemu belasému hráčovi.

34

Slovan dal gól!

EZEKIEL HENTY zabezpečil po peknej prihrávke z pravého krídla hosťom vedenie 0 – 3 prízemnou strelou k žrdi súperovej brány.

32

VLADIMÍR WEISS predviedol skvelú útočnú akciu. Prešiel niekoľkými brániacimi hráčmi, narazil loptu s Hentym a potom zakončil k pravej žrdi.

32

Pilát v 80. minúte skoro skóroval, ale jeho strela smerovala do náručia brankára.

30

Daniel postupoval sám a rozhodol sa zakončiť, Barták jeho strelu vyrazil, kryl aj následné dorážky Lovata a Ožbolta! Klobúk dole pred domácim brankárom.

27

Ideálnu bránku nezakončila útočiaca hráčka Kvašova, Šulla bude prihrávať.

26

Kvašov po krátkom rohu šikovne kontroloval loptu a vyrazil ju na Kvašov, ktorý mal celú sieť otvorenú pred sebou, ale trafil iba žrď.

24

Center priletel aj do pokutového územia Slovana a Mutala hlavičkoval. Lopta však prešla cez tri tyče.

23

Mutala dobre držal loptu, potom bol faulovaný Medvedevom.

22

Slovan sedí na súperovej polovici a môže sa formovať.

20

Nastupuje Abena, Kovášov musel opustiť súboj.

19

Striedanie v tíme TJ Spartak Kvašov: z ihriska odchádza Ocelík, prichádza Mutala.

18

Lovat zvýšil vedenie, v pokutovom území našiel iba hlavu Vanáka, ktorý odvrátil loptu.

17

Prvýkrát v zápase mal prácu Šulla, ale pohodlne zasiahol a rozohral.

16

Pekný pas pre Hentyho, ale som v ofsajde.

15

Lovat už bol v výpade a chcel zakončiť volejom, ale jeden z domácich futbalistov sa mu postavil do cesty.

15

Po krátkom rohu upravil Weiss loptu šikovne a doklepol ju na Medveděvu, ktorý mal celú sieť otvorenú pred sebou, ale trafil len žrď.

13

Ožboltov luk skončil v náručí Bartáka.

12

Pre Slovan ide všetko podľa plánov, rýchlo sa ujal vedenia a pridal druhý presný zásah. Uvidíme, čo ešte zápas ponúkne.

10

Weiss prihral z pravej strany do šestnástky voľný ALENOVI OŽBOLTOVI a ten bez problémov zasiahol odkrytú bránu Kvašov. 2: 0 pre Slovan.

9

Abenova zrazená prihrávka dorazila k Medvedevovi, ktorý však neprešiel cez múr tela.

7

De Kamps zakročil v obrane, dobre sa vrátil a vypracoval ďalšiu akciu.

5

Na ihrisku zavládla remíza iba za päť minút. KenaAN BAJRIĆ však jeho strelu končekami prstov vytlačil mimo priestoru brány.

4

Amrichova lopta iba na Lovata, prihral Weissovi, ktorý nenašiel Hentyho.

3

Ďalší center Lovata bol presnejší, našiel hlavu Ožbolta, ale netrafil bránu.

2

Po centrovanej lopte zľava bol Slovan sám v šestnástke domácich na pravej strane a po 80 minútach mal skórovať, ale minul, pravdepodobne pre nesústredenosť.

1

Rohový kop spôsobil v šestnástke veľkú poruchu gólom, ktorý takmer dosiahol Kvanšov.

1

Stretnutie sa práve začalo.

Úvodné súpravy:

TJ Spartak Kvašov: Barták – Novosad, Kresánek, Bičan, Vanák, Líška, Mička, Amrich, Pilát, Ocelík, Kováč (C)
Náhradníci: Remšík, Mutala, Strapko, Výbošťok, Ježo, Martinko, Gorelka, Kadlec, Suchánek

ŠK Slovan Bratislava: Šulla – de Kamps (C), Henty, Ožbolt, Abena, Medveděv, Daniel, Nono, Lovat, Bajrić, Weiss
Náhradníci: Ružinský, Laczkó, Garcia, Cmiljanić, Ratao, Holman, De Marco

Rozhodoval: Ježík – Košecký, Jánošík.

Vážení športoví priatelia, vitajte pri sledovaní online textového prenosu z 3. kola Slovnaft Cupu, v ktorom proti sebe nastúpia TJ Spartak Kvašov a ŠK Slovan Bratislava. Úvodný výkop na štadióne v Nemšovej je naplánovaný na 15:00. Prajem príjemné sledovanie.

KVAŠOV vyhral prvé kolo pohára v Hornej Porube 3: 0, v druhom kole prekonal aj Pruské s výsledkom 3: 0. Kvašov je účastníkom IV. Ligy severozápad ZsFZ, patrí mu v tabuľke momentálne 12. priečka, v deviatich kolách nazbieral osem bodov.

SLOVAN má za sebou zatiaľ iba jednu pohárovú prekážku. V 2. kole zvíťazil nad treťoligovou Belušou 2: 0. V lige je druhý, s dvojbodovým mankom na vedúcu Dunajskú Stredu. V deviatich zápasoch získala biela 22 bodov. 7-krát vyhrali, raz remizovali a raz prehrali.