Svet

Opitého vodiča zatkli za to, že jazdil pod vplyvom alkoholu

_____________________________

Opitý vodič v Kalifornii rozbil výstražnú značku, že polícia hľadá opitých vodičov – a bol okamžite zatknutý.

Clarissa Hernandezová vypila pol litra (pol litra) tequily predtým, ako sa v auguste zaryla do elektronickej vývesnej tabule v Palm Springs, uviedla polícia.

Keď sa Hernandez zapotácal, policajti s kontrolným stanovišťom pod vplyvom alkoholu pár krokov odtiaľ sa ponáhľali k rozbitému Land Roveru.

„Oči mala podliate krvou, červené a vodnaté a reč bola nezreteľná. Neustále sa kývala dopredu a dozadu,“ povedal Jay. Dôstojník policajného oddelenia v Palm Springs, identifikovaný ako Valdiva, napísal vo vyhlásení.

„Bola nahnevaná, hádavá a nepriateľská,“ napísal dôstojník a dodal, že na otázku Hernandez povedala, že 10 minút pred nehodou vypila tequilu.

Dvadsaťsedemročný Hernandez z Texasu sa v stredu priznal pred súdom v jednom bode z úmyselného kladenia odporu a šoférovania pod vplyvom alkoholu.

Odsúdili ju na tri roky podmienečne, informoval úrad okresného prokurátora okresu Riverside.

Polícia v Kalifornii často zriaďuje kontrolné stanovištia na zachytenie vodičov bez licencie, nepoistených alebo postihnutých.

Ale – štátne zákony – vyžadujú, aby boli motoristi upozornení na prítomnosť kontrolného bodu, čo niekedy robia s elektronickými tabuľami.

READ  Moja rana bola požehnaním od Boha

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close