Zábava

Paddy trader je najlepšia stávka na tesnú hru Poľsko proti Slovensku

* Všetky ceny sú aktualizované pomocou našich najhorších widgetov, zatiaľ čo nezrovnalosti v kópii sú presné v čase zverejnenia, môžu sa však zmeniť.

Emmett O’Keefe, futbalový podnikateľ Nell, si myslí, že Poľsko si našlo cestu k hrdému závodu tým, že bude čeliť Slovensku v príslušných krajinách. Euro 2020 Štart. Poľsko je v tejto hre veľkými obľúbencami, ale ani jedna zo strán nemá veľkú dôveru v to, že pôjde do turnaja príliš hlboko – ak by ceny nelúpaných surovín boli čo i len ísť.

Robert Lewandowski je pre Poliakov faktorom X a za rekordnou sezónou v Bayerne Mníchov na Panterlici dokáže dokázať rozdiel v tejto hre. Emmet nie je blázon ani na jednej strane, ale rozhodujúcim faktorom v tejto hre bude zlá forma pred cieľom Slovenska.

Pondelok 17:00: Poľsko proti Slovensku
ITV a ITV Hub

Nemám toho veľa v jednom tíme, ale na Slovensku ich mám menej. Myslím si, že Slovensko bude jedným z tímov s najnižším skóre na turnaji. Útoky sú veľmi obmedzené.

Poľsko s Robertom Lewandowským, za ktorým stojí Neapolský brankár Gilotskij, nájde spôsob, ako dosiahnuť aspoň jeden cieľ, ktorý si myslím, že proti Slovensku bude stačiť. Stávka, ktorá sa mi tu páči Poľsko zostalo na prvom mieste.

Poľsko proti Slovensku tip spoločnosti Emmet

Poľsko zostalo na prvom mieste

* Všetky ceny sú aktualizované pomocou našich najhorších widgetov, zatiaľ čo nezrovnalosti v kópii sú presné v čase zverejnenia, môžu sa však zmeniť.

Prečítajte si viac na Euro 2020

Najnovšie kurzy Euro 2020 sú teraz na PaddyPower.com

Sprievodca zodpovedným hazardom – Paddy Power – Všetko, čo potrebujete vedieť

READ  V prípade korupcie bol údajne obvinený ďalší bývalý policajný šéf

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close