Svet

Päť minimálnych rozchodov Megan a Harryho s Royals

Po tom, čo sa Megan Markle v roku 2018 vydala za princa Harryho, rozprávka vykysla a priniesli informácie o líniách a rozchodoch, ktoré dvojica vycestovala do Severnej Ameriky a stiahla sa z kráľovského frontu.

Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu, princ Harry a Megan. Obrázok: @ sussexroyal / Instagram.

LONDÝN – Keď sa americká herečka so zmiešanými rasami Megan Markle v roku 2018 vydala za princa Harryho, znamenalo to pre britskú kráľovskú rodinu novú éru otvorenosti a rozmanitosti.

Ale rozprávka vykysla, s informáciami o líniách a rozchodoch sa pár vydal do Severnej Ameriky a stiahol sa z kráľovského frontu.

Sťažnosť na šikanovanie

Po bývalých piatich mesiacoch Prípady Na hrade Windsor sa hviezda oženila s Harrym a ich mediálny poradca – ktorého zdieľajú s bratom Williamom a jeho manželkou Kate – si oficiálne sťažuje, že správanie Megan prenasledovalo dvoch osobných pomocníkov a tretieho podcenilo.

Nebolo to zverejnené.

Princ Harry sa 19. mája 2018 oženil s americkou herečkou Megan Markle. Obrázok: Alexej Lubomirsky / Kensington Royal / Twitter

Konzultant rezignoval, ale v roku 2019 odchádza pracovať pre Williama a Kate.

Reči o rozchode sa zintenzívňujú.

„Rôzne cesty“

Počas štátneho turné po Afrike v októbri 2019 Harry priznáva, že on a jeho brat sú „na rôznych cestách“ a že „už sa nevidíme toľko (navzájom) ako predtým“.

Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu, princ Harry a Megan Markle dorazia do spoločnosti Waves for Change 25. septembra 2019 na pláži Monwabichi v Kapskom Meste.  Pár navštívil niekoľko ďalších snáh, než sa vydal na pláž na tanečné a meditačné stretnutie s mladými surfermi.  Obrázok: Bertram Malcos / EWN

Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu, princ Harry a Megan Markle prichádzajú 25. septembra 2019 na vlnách zmien na pláž Monwapichi v Kapskom Meste. Obrázok: Bertram Malcos / Očití svedkovia

Harry obvinil britské bulvárne médiá z vedenia „bezohľadnej kampane“ proti svojej manželke a naďalej sa o ňom objavovali negatívne príbehy.

Megan žalovala vydavateľov mocných Denná pošta Za vytlačenie súkromného listu napísal svojmu otcovi Thomasovi Marklovi. Potom vyhráva.

Vojvoda a vojvodkyňa tvrdia, že v roku 2019 nebudú tráviť Vianoce s kráľovnou a inými kráľovskými panovníkmi a že sa nedostanú do Kanady.

READ  Multi Choice Africa vymenovala vedúcich pracovníkov skupiny pre podnikové záležitosti a vzťahy so zainteresovanými stranami

„MEGXIT“

Harry a Megan šokovali palác v januári 2020 a oznámili, že odchádzajú do dôchodku ako „starší“ kráľovskí občania – tlač to rýchlo označila ako „Maxit“.

Rozdelili si čas medzi Britániu a Severnú Ameriku a sľubujú, že sa stanú finančne nezávislými.

Kráľovná povolá Harryho na svoje panstvo Sandringham na východe Anglicka, potom ho povolí, pričom o páre hovorí ako o „Harrym a Megan“, a nie o vojvodovi a vojvodkyni zo Sussexu, ako sú formálne známi.

O päť dní neskôr palác zruší svoje kráľovské tituly a granty z verejných zdrojov. Musia vrátiť 2,4 milióna dolárov, ktoré minuli na rekonštrukciu svojej chaty na hrade Windsor.

Princ Harry zo Sussexu a jeho manželka Megan Marklein prichádzajú 9. marca 2020 k vojvodovi a vojvodkyni z Westminsterského opátstva za službu Commonwealth.  Udalosťou bol posledný zápas páru pred odchodom zo štátnych povinností.  Obrázok: Commonwealth / Twitter

Princ Harry zo Sussexu a jeho manželka Megan Marklein prichádzajú 9. marca 2020 k vojvodovi a vojvodkyni z Westminsterského opátstva za službu Commonwealth. Udalosťou bol posledný zápas páru pred odchodom zo štátnych povinností. Obrázok: Commonwealth / Twitter

Titulky boli odstránené

Vo februári 2021 kráľovná nariadila páru vzdať sa svojich vytúžených titulov a podpory a neskôr potvrdila, že sa ako pracujúci kráľovskí príslušníci nevrátia.

Harry a Megan, ktorí teraz žijú v Spojených štátoch – víťazi hnutia za práva žien a záležitosti čiernych životov – podnikli niekoľko invázií v súdnych sporoch proti britským spravodajským organizáciám.

Tento týždeň Harry – ktorý obviňoval „toxickú“ britskú tlač z toho, že prispela k tragickej smrti svojej matky Diany – povedal americkej televízii, že má obavy z „návratu histórie“.

PALÁC „KEDDLING LIES“

Palác odhaľuje, že vyšetruje 2018 sťažností na obťažovanie Megan, keď pár poskytoval rozhovor Oprah Winfreyovej.

Vojvodkyňa, ktorá je tehotná s druhým dieťaťom páru, tvrdí, že ide o atentáty na postavy a „pokus o potlačenie úplne nepravdivých príbehov“ skôr, ako boli odvysielané.

„Ak by„ The Firm “(kráľovská rodina) mala aktívnu úlohu pri udržiavaní klamstiev o nás, neviem, ako by mohli očakávať, že po tom všetkom budeme takí tichí,“ uviedol v klipe z rozhovoru.

Stiahnite si svoju živú správu iOS Alebo Android Zariadenie.

READ  Pakatan Harapan zverejnil svoj predvolebný program v Malajzii, pričom na programe sú vysoké životné náklady

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close