šport

Pavluchenkova v Konju živé prenosy a predpovede pre Open Ostrava 2021

Anastasia Pavluchenkova a Ana Konju živé prenosy, predpoveď
Fotografický kredit: si.robi

Ruska Anastasia Pavluchenkova sa v utorok 21. septembra predstaví v prvom kole 2021 Ostrava Open s Chorvátkou Ana Konjuovou. Získajte možnosti živého vysielania v tejto súťaži Anastasia Pavluchenkova V Ana Konju. .

Chcete sledovať otvorené živé vysielanie 2021 Ostrava online?

*Aktuálne podmienky:
Sledujte živé hry na svojom mobile, tablete alebo počítači, vrátane futbalu, tenisu a basketbalu. Všetko, čo potrebujete, je financovaný účet alebo stávka za posledných 24 hodín, aby ste sa kvalifikovali.

Súperte s Anastasiou Pavluchenkovou a Ana Konjuovou

Pavluchenkova a Konju sa stretli v jednom živote, pri osobnom stretnutí. Bežali proti sebe v prvom kole Kremlin Cupu v roku 2014, keď Rusi dominovali v dvoch setoch.

Čítaj viac:

Pavluchenkova pokračuje po prehre vo štvrtom kole US Open

Pavluchenkova stratila nádej po tom, ako zaznamenala svoj prvý tohtoročný víťazný výsledok na Roland-Karos v tomto roku, pretože padla v treťom kole s Českou republikou Carolinou Muzhsovou na wimbledonských majstrovstvách.

Aktuálne svetové číslo.13 nemá najlepšie produkty na US Open, pretože nemohla ísť ďalej ako do tretieho kola na Canadian Open, jej jedinom vyladenom podujatí pred záverečným grandslamom roka.

Louis Armstrong začal svoje ťaženie na zemi proti Allison Riskeovej z USA a Rusi získali priame víťazstvo. Anna Carolina Schmidlova zo Slovenska pokračovala vo svojom víťazstve v ďalšom kole víťazstvom v ďalšom kole.

Víťazstvo sa stalo stretnutím tretieho kola s krajankou Varvarou Krachevovou. Pavluchenkova zdolala svojho tímového kolegu 6-1, 6: 4 od začiatku do konca.

Vo svojom pred štvrťfinálovom súboji proti skúsenej českej hviezde Caroline Bliskovej sa však Ruska parila a zostúpila v dvoch setoch, aby turnaj opustila.

Pavluchenkova vo svojej prvej akcii od odchodu z US Open zahájila ostravskú kampaň proti príšernej Crod Ana Konzu.

Napriek tomu, že Rusi vyhrali svoje predchádzajúce stretnutie na Kremlin Cupe v roku 2014, Kanju prekonal sériu zápasov o zranenie a vrátil sa k švihu vecí a táto bitka prvého kola nebude zľavnená.

READ  Nekrológ Lynne Livie (2022) – Stratford, CT

Konju Beer zabodoval v ostravskej kvalifikácii

Predtým, ako sa veľká nádejná tínedžerská tenisová hviezda vyhrážala, že ju príliš dlho vyradí z činnosti a skracuje kariéru, Konju vstal zo svojich prekážok silnejší než kedykoľvek predtým a je opäť v teple súťažného tenisu.

Po šokujúcom víťazstve nad šampiónkou French Open 2020 Igou Sviatechovou podala 77. priečka Crore v tejto sezóne ďalšie pozoruhodné výkony, ktoré viedli až do finále Serbian Open, ktoré sa pre jej rivalku Paulu Badosovú skončilo tragicky. Zo Španielska. Na Silicon Valley Classic skončil v posledných štyroch.

Pre Leilu Fernandezovú, ktorá dorazila na Slovenia Open po porážke v prvom kole na US Open, začala Konju svoju kampaň presvedčivým víťazstvom nad krajankou Donnou Vegic.

Francúzka Christina Maladenovicová však svoj ďalší zápas prehrala a skončila na 16. mieste.

S bodom, ktorý je potrebné dokázať na Ostrava Open, začne Konju v utorok svoju kampaň proti Pavluchenkovej. Napriek tomu, že zmeškala stretnutie predchádzajúcej generácie, Grod môže byť viac ako niekoľko jej najlepších súperiek.

Pavluchenkova a Konju Predpoveď a tip

Jej vysoké umiestnenie v zápase proti Konchu a osobný rekord poskytne Pavlochenkovej malý náskok pred stretom v prvom kole a Grod jej spôsobí zlé prekvapenie.

2021 Ostrava Open sa uskutoční od 20. do 26. septembra. Tieto zápasy môžete sledovať tu a staviť si. Tu nájdete svoje najnovšie predpovede prémiového tenisu.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Check Also
Close
Back to top button
Close
Close