Svet

Penny Wong kričí Číňan Kane

Povzbudzovanie Bennyho Wonga, grimasy „hlboko znepokojené“ a kričanie plechoviek Číny včera poriadne zatriaslo.

Ale skôr, než sa stihne ozvať, domáci umelec Mike Burgess, ktorý prevádzkuje ASIO, nám poskytne týždenné špionážne záhady – len aby sme to zistili prostredníctvom úniku informácií. Herald A Vek Hádate správne, tajomná špionážna vláda je Čína.

Kabuki show vyzerá takto: Burgess upustí od nároku a potom z ničoho nič The Herald A Vek Zdá sa zázračné vyriešiť záhadu – darebákom, ako sa ukázalo, je Čína.

Austrálska strategická politická garnitúra voči Číne vycítila určitý sklz vo svojom bezmyšlienkovom proamerickom postoji a rozhodla sa, že nejaký nový čínsky hluk je už oneskorený.

Keď bola zvolená albánska vláda, prvé rozhodnutie, ktoré mala urobiť, bolo prepustiť Burgessa, Andrewa Shearera a Mikea Pezzulla. Nakoniec sa Pezzullo zastrelil, ale neuveriteľne sú Burgess a Shearer stále v centre bezpečnostného aparátu labouristickej vlády. To hovorí viac o vláde ako o nich.

Títo ľudia úplne pohŕdajú takzvaným stabilizačným procesom, ktorý premiér rozhodol a pokročil s Čínou. A urobí čokoľvek, aby narušil akúkoľvek zmysluplnú harmóniu. Shearer robí všetko pre to, aby povýšil Austráliu ako 51. štát Spojených štátov amerických.

Včera malajzijský premiér Anwar Ibrahim hodil do Wongovho rybníka veľký kameň, keď povedal Austrálii, aby nezaťahovala ASEAN do problémov Austrálie s Čínou.

Anwar objasňuje, že Malajzia sa nekupuje americkej hegemónie vo východnej Ázii – štáty sú pritom pod tlakom, aby obchádzali Čínu.

Táto náročná úloha, udržiavanie americkej strategickej hegemónie, je ponechaná na predkladateľov petícií, ako sme my.

To, čo tentotýždňové stretnutie ASEAN-u objasní, je, že politika Austrálie a Austrálie je v rozpore so všeobecnou politikou vnímaných strategických záujmov ASEAN-u – teda so záujmami súvisiacimi s Čínou a USA a so vzťahom medzi nimi.

READ  ECOWAS Bank for Investment zverejňuje výhľad rozvoja západnej Afriky na rok 2022

Správa od BJ Keatinga z 5. marca 2024.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close