Veda

Po ospravedlnení Stanfordskej nemocnice protestovali lekári v prvej línii proti zavedeniu vakcíny

Orgány v tejto veci Stanford Univerzitné lekárske centrum sa v piatok obyvateľom a ďalším zdravotníckym pracovníkom ospravedlnilo po tom, čo boli sotení aktivisti spoza čiary COVID-19 Očkovanie.

Prvá vlna 5 000 očkovaní mala opustiť všetkých okrem siedmich ďalších spolupracovníkov z nemocnice Palo Alto, z ktorých mnohí bežne liečili pacientov s COVID-19.

„V prvej miestnosti!“ Za čiarou! Demonštranti kričali heslá. „Hrdina v zdravotníctve, podpora je nulová,“ stálo na znamení.

Nemocnicu obvinil z uprednostňovania očkovania vedúcich zamestnancov a lekárov fakulty pracujúcich z domu alebo v špecializovanom odbore, u ktorých je pravdepodobné, že budú interagovať s pacientmi trpiacimi vírusom COVID-19.

V liste adresovanom predstaviteľom nemocnice vo štvrtok sa obyvatelia sťažovali: „Mnoho z nás pozná vedúce fakulty, ktoré od začiatku epidémie v marci 2020 pracovali z domu bez individuálnych povinností vrátane očkovania. Bol vybraný pre. Medzitým sme Obyvatelia a kolegovia si desiaty mesiac pripútajú masku N95 Táto epidémia nemá transparentný a jasný plán našej bezpečnosti. „

Obyvateľmi sú lekári, ktorí ukončili štúdium lekárskych fakúlt a nemocníc zamestnancov počas výcviku špecializácie.

Povedal: „Prišli sme sem potom, čo sme to vedeli Iba sedem z 1 349 Obyvatelia boli vybraní na prvú vlnu očkovania, “uviedol Dr. Charles Marcus, protestujúci obyvateľ tretieho ročníka, vysvetlil pre NBC News.

„Sme tu, pretože nám mnohokrát sľúbili, že budeme Očkované v prvej vlne, “Povedal pre San Francisco Chronicle obyvateľ pohotovosti Dr. Daniel Hernández.

Začiatkom tohto týždňa nemocnica najskôr sľúbila očkovanie zdravotníckych pracovníkov, ktorí „Poskytovanie priamej starostlivosti a služieb pacientom … sú vystavení najvyššiemu riziku vystavenia účinkom COVID-19 a zvýšenému riziku komplikácií z tohto ochorenia. „

ale Informovala prof. Publica Namiesto toho nemocnica použila chybný algoritmus na očkovanie prvých 5 000 pracovníkov. Zdroj nezahŕňal obyvateľov, ktorí neboli pridelení na konkrétne miesta v nemocnici. Tým sa vystríhajú obyvatelia, ktorí sú v hierarchii na nízkom mieste, ale zvyčajne majú blízky kontakt s pacientmi.

„Berieme na seba plnú zodpovednosť a všetkým sa vám ospravedlňujeme,“ povedal A. E-mail od nemocničných úradníkov zamestnancom. „Plne to uznávame Mali sme pracovať rýchlejšie Opraviť chyby, ktoré sme vo výsledku neočakávali. Je nám to skutočne ľúto. „

Táto konfrontácia je znakom väčšej konfrontácie s návštevami nemocníc a kdekoľvek inde, pretože ľudia dostávajú mylne alebo nespravodlivo prednosť očkovaniu v celej krajine.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close