Zábava

Podcast: V tejto chvíli zostávam s Chase Kallisom

Pódium

Harmonogram plaveckých akcií v Tokiu je mierne odlišný ako na predchádzajúcich olympijských hrách. Namiesto plaveckých finálových pretekov v ten istý deň ukážok by mali športovci spať sami, nasledujúci deň sa prebúdzať s rovnakou energiou, ktorá ich preniesla do finále alebo s novým zmýšľaním, aby vyčistili predchádzajúce chyby.

Chase Kallis„Prvý medailista tohto tímu zo Spojených štátov so zlatom na 400 m medzi mužmi v mužstve sa pripojil k pódiu, aby vysvetlil, že spánok medzi pretekami je„ nevyhnutné zlo “. Reflektuje svoje výkony na 200IM a zdieľa svoje plány do budúcnosti.

Kanadský golfista Cory Connors Popisuje, ako si udržal sústredenie v Tokiu Shane Lori (IRL) a Jonathan Vegas (VEN) Diskutujte o tom, ako sú olympijské hry v porovnaní s inými golfovými turnajmi, ktoré hrali. Majster Sander Schaffle Hovorí moderátorka Lauren Shehadi Ako získal striebornú medailu Rory Sabbathini Slovensko na záverečných deviatich jamkách.

Túto kapitolu Podium si môžete vypočuť Podcasty Apple Alebo nižšie:

Pozrite si príspevok na sociálnych sieťach: https://art19.com/shows/the-podium-nbc-olympics/episodes/1e92ec98-1658-4883-ac71-cad39b220c09

Zanechať komentár:

Poznámka: Komentovaním nižšie súhlasíte s dodržiavaním pokynov pre spätnú väzbu KOBI5.com. Prečítajte si pokyny pre diskusné fóra na KOBI5.com

READ  Pomôžte ukrajinským utečencom v tábore Žilina na Slovensku

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close