Hlavné správy

Polícia v Kaiserslauterne identifikovala ženu ležiacu mŕtvu neďaleko obchodného centra v Európe

Polícia v Kaiserslaughter identifikovala mŕtvu ženu v blízkosti obchodného centra

Kaiser Slattern, Nemecko – Žena, ktorá zomrela v decembri neďaleko nákupného centra Kaiserslatter, pricestovala do Nemecka za prácou, uviedla v pondelok polícia. Američania sú vyzvaní, aby sa prihlásili, ak uvidia niečo, čo by v tomto prípade mohlo viesť k zatknutiu.

Polícia označila túto ženu za 48-ročnú Dianu Bodi, ktorá pricestovala do Mníchova 4. decembra minulého roku z austinského priemyselného mesta na severe Maďarska neďaleko slovenských hraníc.

Bodi odmietol prijať prácu z neobjasnených „zdravotných dôvodov“ a uviedol, že možno zaujali inú pozíciu.

Desať dní po príchode Bodiho do Nemecka, 14. decembra, začala polícia vyšetrovanie vraždy po tom, čo ho našli mŕtveho v jazdnom pruhu kúsok od nákupného centra Kaiser Slaughterhouse Mall a rušného chodníka Stafforn Centraus.

Podozrivého, ktorého zadržali krátko pred Vianocami, prepustili bez obvinenia, uviedla v pondelok polícia.

Je známe, že Bodi strávil čas v Surbruckene v auguste minulého roka, uvádza sa v správe. Aj keď úradníci neuviedli kedy, mohol byť v Stuttgarte.

„Američanov hľadáme nielen v Kaiser Slaughter, ale aj v Stuttgarte,“ uviedol v pondelok pre agentúru Stars and Stripes policajný hovorca Bernhard Christian Erford. „Bodi možno pracoval pre americkú rodinu.“

V dňoch pred objavením Bodiho je polícia tiež v strehu, aby jedna alebo viac osôb údajne niesla „veľký a dlhý predmet“ smerom k Stafforn Centr ஸ்ட் s. Povedali, že predmet mohol byť niekto prepravený cez rameno alebo na invalidnom vozíku alebo v nákupnom vozíku.

Každý, kto nájde vhodný spôsob pre tento popis v okruhu pol míle od Stabornsenstras, by mal kontaktovať kriminálnu políciu Kaiserslautern na čísle 0631 369 2620 alebo zaslať anonymný tip na číslo 0152 1197 0863, uviedli vo vyhlásení.

READ  Poľskí roľníci začali blokovať slovenské hranice, aby zablokovali ukrajinský dovoz obilia

[email protected]

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Check Also
Close
Back to top button
Close
Close