Zábava

Práca s Amitabhom Bachchanom bola pre mňa veľkou krivkou učenia: filmár Anand Pandit, zábavné správy

Vedúci producent Anand Pandit, rovnako ako mnohí z jeho bratstiev, predstavil rok 2020 mnohým výzvam. Pracoval na dokončení dvoch inscenácií „Zehre“ a „The Big Bull“.

Teraz, keď je konečne oznámený dátum uvedenia filmu „Sehre“ a fanúšikovia sa tešia na to, ako 30. apríla v kinách zachytia očakávaný napínavý thriller, sa producent pozerá späť s prekvapením a vďačnosťou. Keď si pri nakrúcaní spomenul na spojenie s Amitabhom Bachchanom.

Hovorí: „Nie je možné byť okolo Amit ji, a to nielen v kine, ale ani v osobnej disciplíne a záväzku k práci by sa nemalo vyvodzovať. Úžasné je, že nepredstiera, že je veľká superstar, ale správa sa ako vášnivý študent. Je to niečo, čo si od neho človek môže vytrhnúť. Človek nikdy nemôže uveriť, že vie všetko. Práca s ním bola pre mňa veľkou krivkou učenia, pretože filmovanie som sa učil z jeho pohľadu a jeho záujmu o úplnosť a detail. „

Amitabh Bachchan prekvapil celú jednotku svojim nadšením, či už to bol 14-minútový monológ alebo jeho pracovná morálka, ktorú za minútu pretiahol v zložitom harmonograme pri teplotách pod nulou na Slovensku.

Pandit hovorí: „Pre Amit Ji je vek iba číslom, čo sa týka práce. Nechce, aby sa s ním na scénach zaobchádzalo ako s dospelým, namiesto toho bubliny s energiou ako s dieťaťom. Ak je unavený, nikto to nemôže uhádnuť, pretože to nikdy neukázal. Inšpiruje ho jeho vášeň pre umenie a nikdy nespomalí. Prial by som si, aby som bol z polovice taký úplný ako on. “

READ  Spotnik V vo východnej Európe: propagandistický alebo božský nástroj?

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close