Technológie

Pred výberom Bethesdy Peace bol hlasovým hercom hlavného hrdinu Hviezdneho poľa

Väčšina RPG hier vytvorených Bethesda Game Studios obsahuje tichých protagonistov, ale podobne ako Fallout 4 bola naša cesta k odomknutiu Starfield Adventures takmer celá vyjadrená hlavnou postavou. Bethesda si v skutočnosti už najala hlasového herca, ale hlavný dizajnér hry Emil Pagliarulo , povedal, že po jeho vypočutí mal tím pocit, že je „špeciálny“.

Starfield začína bez hlasového protagonistu na Xbox, PC a Game Pass

hovoriť s PolygónPagliarulo hovorí, že rozhodnutie Bethesdy neprehovoriť hlavného hrdinu v Hviezdnom poli priamo nesúviselo s kritikou, ktorú hlavná postava Fallout 4 dostala od hráčov, „ale určite to hralo do úvahy.“ Pagliarulo hovorí, že Bethesda sa musí rozhodnúť, ako bude hlavný hrdina komunikovať so svetom: „Máme, niektoré RPG majú štyri hlasy? Máme jeden hlas, ale môžeme si najať niekoho iného, ​​kto je pohodlnejší? Ale môžete robiť všetko. Iný typ ľudí. [in Starfield]. Uvedomili sme si, že jediný spôsob, ako to naozaj urobiť a umožniť hráčovi byť tým, kým chcú byť, je mať protagonistu bez hlasu.

Ako zdôrazňuje Pagliarulo: „Boli časy v tomto odvetví, keď mal každý protagonista svoj hlas. Toto sú AAA vecičky. Začali sme si uvedomovať, viete, možno nie, možno si fanúšikovia hru užijú viac,“ a potom dodali: „Je tu veľký argument, vo Falloute 4 a iných RPG hráči nechcú čítať riadok dialógov, odpoveď hráča a potom kliknú a získajú ju. [a different spoken line]. Problém je však v tom, že si to prečítate, kliknete naň a musíte čakať, kým oni povedia to isté. Takže to tiež nie je optimálne. Tak a sme tu, čo keby sme si len prešli na SMS? Bolo to naozaj oslobodzujúce.

READ  Google skúma očkovanie s cieľom bojovať proti dezinformáciám vo vyhľadávaní

Keď sa Starfield 6. septembra alebo 1. septembra pre hráčov Early Access spustí na Xbox Series X|S, PC a Xbox Game Pass, budeme sa môcť sami presvedčiť, či rozhodnutie Bethesdy umlčať hlavného hrdinu bolo správne. Starfield je jednou z niekoľkých hier, ktoré prichádzajú do Game Pass v septembri.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close