Technológie

Predaj eShopu Switch od QubicGames obsahuje viac ako 100 hier už za 0,20 USD

Vydavateľ QubicGames oznámil spustenie svojho 20. ročného výpredaja Switch eShop, pričom znížil ceny viac ako 100 digitálnych titulov v Severnej Amerike a Európe. dostupné z Od 12. apríla do 1. mája 2024.

Tieto parametre a ceny závisia od vášho regiónu, pozrime sa teda najskôr do Severnej Ameriky. Podľa QubicGames budú všetky hry zahrnuté v predaji len za cenu 0,20 USD Každý, ale aby ste sa kvalifikovali, musíte vlastniť digitálnu kópiu omaľovánky.

Dobrou správou je, že je to zadarmo. Takže si stiahnite a máte prístup k predaju. Jednoduché. Oh, a ak už vlastníte Robonauts, Pocket Mini Golf, Hole io alebo Geki Yaba Anniversary Edition, budete mať tiež prístup.

Medzitým v Európe vydavateľ potvrdil, že „väčšina“ hier bude mať primeranú cenu 0,99 € / 0,89 £, aj keď nie je jasné, či používatelia v tomto regióne musia vlastniť maľovanku, aby sa kvalifikovali. Je to stále zadarmo.

Jakub Pieczykolan, generálny riaditeľ QubicGames, povedal:

„Sme neskutočne vďační za neochvejnú podporu našich fanúšikov počas posledných dvoch desaťročí. Na oslavu tohto míľnika sme sa chceli odvďačiť hráčom, ktorí nás podporovali na každom kroku.

Nemáme úplný prehľad o hrách, ktoré sú momentálne v ponuke, ale QubicGames povedal, že tituly ako Hole IO, Real Boxing 2 a Dex budú dostupné.

Získate tituly uvedené v predaji eShopu QubicGames? Dajte nám vedieť svoje myšlienky s komentárom nižšie.

READ  Najlepšia pieseň skupiny Dijo Wu od Deathloopu sa dostala do centra pozornosti

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close